Zamów i odbierz już za 1H w wybranym sklepie
OXELO
koniec serii mobile
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/20afa784b65d4068bc02b7c8a7c93b55.zip/index.html
Kod produktu : 8303153
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Rolki dla dorosłych

Rolki męskie fitness FIT 5 czarne niebieskie OXELO

OXELO
3.6/5
Opinia dopasowania rozmiaru
Decathlon
do 249.99 -20%

od

199.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od 04/11/2017 do

* Cena od 04/11/2017 i do wyczerpania zapasów!
249.99 -%
Było0.00obecna cena249.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dostępność w sklepie
Przeznaczenie: dla dorosłych, którzy dobrze radzą sobie na rolkach, na przejażdżki na dystansie od 10 do 20 km. Ruszanie, jazda, hamowanie, skręcanie... Opanowałeś już to wszystko?W takim razie czas najwyższy przejść na wyższy poziom z dobrej jakości ślizgiem, idealnym na przejażdżki.

Mocne strony

Komfort noszenia But semi-soft z siatką mesh 3D, nowe pianki dla komfortu i amortyzacji na pięcie
Jakość jazdy Koła 80 mm, twardość 80 A / łożyska ABEC 5, łączące komfort i jakość toczenia.
Trzymanie stopy Sztywny i wysoki mankiet, sznurowadło, klamra mikrometryczna i rzep na podbiciu.
Manewrowość Płoza z aluminium zapewniająca dobre odzyskiwanie energii.

Informacje techniczne

Czy trzeba wybierać pomiędzy jakością ślizgu a zwrotnością?

Absolutnie nie! Rolki Decathlon Fit 5 zapewniają bardzo dobrą jakość ślizgu, dzięki aluminiowej płozie (aluminiowa płoza zapewnia dobre odzyskiwanie energii), łożyskom ABEC 5 i nowym kółkom z gumy w rozmiarze 80 mm (twardość 80 A).
Na płozie można również zamontować kółka w rozm. 84 mm.

Jak zapewnić komfort i dopasowanie?

Pół-miękki but z siatką mesh 3D zapewnia duży komfort ograniczając wilgoć wewnątrz rolek. Nowe, wygodne pianki i amortyzacja pięty umożliwiają przyjemną jazdę.
Tzw. "cuff" - mankiet (wysoka część buta) jest sztywny i wysoki, aby dobrze trzymać nogę w kostce. W połączeniu z potrójnym zapięciem (sznurowanie, klamra mikro-metryczna i pasek) ten system gwarantuje, że kostka jest bardzo stabilna.

Ile ważą rolki FIT 5?

2,8 kg para w rozmiarze 43.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne elementy lub naprawić rolki, dzięki częściom zamiennym dostępnym w sklepie, w internecie lub w Serwisie sklepu Decathlon.
Części, które można wymienić: koła 80 mm 80 A lub 80 mm 84 A, łożyska ABEC 5 lub ABEC 7. Trzpienie hamulca, montowane na prawej lub lewej rolce.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła, a następnie wysuszyć i odtłuścić łożyska czystą szmatką. Można również przedłużyć trwałość kółek, regularnie zamieniając je miejscami, aby zapewnić równomierne zużycie.
Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla męskich rolek Oxelo?

Męskie rolki są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego -- Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała).
Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Jak przedłużyć trwałość kółek?

"Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami! Zamianę zawsze wykonujemy parami.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek dla dorosłych, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany i zatwierdzony.

Rozwiń Zwiń

Skład / porady

Skład But: PES i PU soft. Wkładka: EVA.
Zalecenia dot. konserwacji Po jeździe w wodzie: zdemontuj koła, wysusz i odtłuść łożyska. Dzięki temu łożyska nie będą się zacinać. Nie wahaj się wymienić hamulca, gdy jest on zużyty. A dla kółek zalecamy zamienić je miejscami, aby zapewnić równomierne zużycie. Aby poprawić ślizg, można wymienić łożyska na ABEC 7 lub 9. Możesz znaleźć nasze porady dotyczące konserwacji na stronie youtube oxelo.
Informacje dotyczące przechowywania Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.
Ograniczenia w użytkowaniu Nieodpowiednie do hokeja ani do jazdy agresywnej.
dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi

Nasze zobowiązania

Gwarancja 2 lata, prócz części zużywających się (koła, łożyska, hamulce).

OPINIE KLIENTÓW

Opinie pracowników Decathlon

Pytania i odpowiedzi