ROSSIGNOL

Lekkie, sztywne i wyrzymałe

Rossignol ALLSPEED 80 BLACK

Przeznaczenie: Dla wprawnego narciarza o stopie o szerokości 102 mm, który poszukuje lekkich i wydajnych butów do jazdy po trasie i poza nią. Lżejsza skorupa, wzmocniona żebrami, które nadają całemu butowi wytrzymałość, sztywność i skutecznie przenoszą siły i naprężenia

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8383871
INFORMACJE TECHNICZNE
Charakterystyka 1 ROZMIAR
26,5 / 27,0 / 27,5 / 28,0 / 28,5 / 29,0 / 29,5
2 FLEX
80
3 KOLOR
czarny i szary
4 KLAMRY
4 zaczepy
5 SZEROKOŚĆ STOPY
102mm
BUT WEWNĘTRZNY Ich oryginalna konstrukcja optymalizuje dopasowanie do stopy oraz wrażenia jazdy a przez to zwiększa wydajność butów oraz zapewnia doskonały « First Fit ». Szczególne materiały gwarantują lepsze otulenie stopy dzięki interakcji skorupy i buta wewnętrznego. Design łączy strefy dopasowujące się do podbicia i strefy podtrzymujące piętę.
FORMOWANIE TERMICZNE Możliwość regulacji flexu przez blokowanie lub nie śrub w tylnej części cholewki, termiczne modelowanie buta wewnętrznego temp. 80 st. pozwala na dopasowanie buta wewnętrznego do stopy każdego narciarza, co sprzyja zwiększeniu osiągów i komfortu.
SENSOR BLADE Unowocześniona, lekka skorupa, wzmocniona żebrami, które nadają całemu butowi wytrzymałość, sztywność i skutecznie przenoszą siły i naprężenia.
WEWNĘTRZNY KRÓJ BUTA WEWNĘTRZNEGO Anatomiczne wnętrze 102 mm zapewnia odpowiednie przyleganie do stopy i bardzo wydajne buty.
SENSOR FIT Ta technologia czerpie z nauki o budowie stopy i przenoszeniu energii. Są to kluczowe elementy, jeśli chodzi o wydajność butów. Sensor to opatentowany system obecny w wysoce wydajnych butach typu Racing.
Na wysokości stopy znajdują się główne strefy nacisku: 1 i 5 kość śródstopia oraz pięta.
DIAGONALNE KLAMRY Pierścienie i zębatki są ustawione ukośnie w stosunku do tradycyjnej osi, aby zapewnić bardziej naturalne dopasowanie i dokładne umocowanie pięty w bucie. Klamry wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.
SKORUPA "Konstrukcja z formą wewnętrzną 102 mm.
Kąt pomiędzy skorupą i kołnierzem jest jak w butach wyścigowych, co gwarantuje bardzo wysoki poziom ich wydajności.
Anatomiczny kołnierz: połączenie wydajności i dopasowania do budowy stopy.
Przylega do nogi; wspiera przekazywanie bocznych nacisków - przejście z krawędzi na krawędź jest bardziej precyzyjne.
"
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON