ROSSIGNOL

Wąskie w tali, dzieki czemu są bardzo zwrotne

Kod produktu : 8383783

Rossignol FAMOUS 2

Przeznaczenie: ROSSIGNOL FAMOUS 2 przeznaczony jest dla rekreacyjnie jeżdżących kobiet na poziomie średniozaawansowanym lub początkującym. W przedniej cześci wyposażone w Tip Rocker, co w bardzo odczuwalnym stopniu ułatwia wejście w skręt i pozwala prowadzić narty praktycznie bez wysiłku. Narty FAMOUS 2 postrzegane jako wybitnie przyjaze

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

1 ROZMIAR
142 / 149 / 156
2 TALIOWANIE
126/74/111
3 PROMIEŃ SKRĘTU
12m (156cm)
4 POZIOM
Średnio zaawansowana
5 UŻYTKOWANIE
Trasa 100%

Power Turn Rocker

Wysoki camber na 90% długości narty zapewnia moc, doskonałe czucie śniegu i przyczepność na trasie. Pozostałe 10% to niski rocker na dziobie, który ułatwia inicjowanie skrętów i pozwala kontrolować narty w skręcie. Trasa - Precyzja - Przyczepność - Moc - Prędkość - Przyspieszenie.

Duracap

Dzięki konstrukcji DuraCap zwiększa się trwałość i szybkość reakcji. Tak zaprojektowana konstrukcja zapewnia ogromny komfort, a także ułatwia sterowanie nartami.

Light Wood

Nowy, bardzo lekki rdzeń Paulownia redukuje masę nart o ok 20% i nadaje sprężystości.

Oversized sidecut

System Oversize to połączenie głębokiego taliowania nart carvingowych ze znaczną szerokością. Szerokie końcówki dają skuteczne trzymanie, dużą moc i precyzję. Dzięki znacznej szerokości nart zwiększa się kontrola i trzymanie na zakrętach. Oversize Sidecuts to skuteczne manewrowanie, ogromna moc i kontrola.

Wiązania

System XPRESS, 700 g lżejszy od konwencjonalnego wiązania: pozwalając narciarzom obu płci do postępu w warunkach pełnego bezpieczeństwa. System o wysokiej wydajności. Zakres regulacji ISO 2,5-10.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON