ROSSIGNOL 11450

Zestaw deska-wiązania Gala Amptek Rossignol

Rossignol Gala

Przeznaczenie: Uniwersalny zestaw snowboardowy dla początkującej i śr.zaawansowanej snowboardzistki do jazdy all-mountain Zestaw deska-wiązania Gala Amptek Rossignol jest odpowiedni dla początkujących snowboardzistek, ponieważ bardzo ułatwia naukę jazdy. Amptek AutoTurn zapewnia przyczepność i łatwość wykonywania obrotów

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8385206
INFORMACJE TECHNICZNE
PROGRAM / TEREN JAZDY

"Gala to doskonała, uniwersalna i przystępna deska. Na trasie jej mały, klasyczny camber pod butami zapewnia odpowiednią przyczepność, a podwójny Rocker przód/tył zapewnia jej nośność na puchu oraz ułatwia wykonywanie obrotów.
Bardzo duża prędkość ogranicza jej właściwości."

KIERUNKOWY SNOWBOARD

"Kierunkowy kształt (shape) snowboardu: kierunkowe taliowanie deski (wyraźnie zaznaczony przód i tył) - z tyłu deska jest lekko węższa niż z przodu a punkty kontaktu deski na śniegu są lekko cofnięte (setback).
Kierunkowy shape gwarantuje lepszą przyczepność podczas wykonywania zakrętów oraz większą prędkość podczas wychodzenia z zakrętów."

CAMBER AMPTEK AUTO-TURN: 80% rocker i 20% camber

"Camber Rossignol Amptek Auto-Turn to połączenie odwróconego camberu oraz małego klasycznego camberu między wiązaniami, który zwiększa przyczepność: 20% Camber klasyczny i 80% Rocker.
I to świetnie się sprawdza:
_ na poziomie początkującym - zaawansowanym gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na twardym śniegu
_ a ten ""odwrócony"" camber (lub podwójny rocker) zapewnia nośność na puchu i ułatwia obroty / zwiększa zwrotność"

MIĘKKI I TOLERANCYJNY FLEX

"Flex (sztywność deski między dziobem i nosem) Gala wynosi około 2/5 - deska jest miękka i tolerancyjna.
Ten rodzaj flexu jest jednolity od przodu deski (nosa) do tyłu deski (ogona). Pozwala on przewidzieć zachowanie deski podczas wykonywania skrętów.
Oczywiście przy dużej prędkości lub na mocno zamarzniętym śniegu deska nie będzie w stanie wykonać ładnego ściętego zakrętu: wpadnie w poślizg, co natychmiast przerwie Twoją jazdę."

MAŁA I TOLERANCYJNA SZTYWNOŚĆ POPRZECZNA

"Sztywność poprzeczna (sztywność wykrzywionej deski między butami) wynosi około 2/5. Dzięki temu Boogey jest poręczna, ale także łatwo wykonuje obroty i toleruje błędy krawędzi.
Mała sztywność zapewnia pewną swobodę między butami (przednia stopa powinna nachylać się pięta/palce a tylna palce/pięta). Jest ona niezbędna przy poziomie początkującym ale także przy freestylu i jibie."

SETBACK 15 MM

"Setback - niesymetryczne ustawienie punktów nacisku na desce względem środka deski; przesunięcie wstawek do tyłu.
Wiązania są przesunięte do tyłu w takiej samej odległości.
Setback jest wyrażany w mm.
_ Setback 15 mm => klasyczne cofnięcie deski kierunkowej. Zapewnia to lepsze trzymanie się w zakręcie, ale także nośność na puchu przy Freeridzie, kiedy jest się bardziej odchylonym do tyłu, a przez to przód jest oczywiście podniesiony."

INFORMACJE TECHNICZNE

"Szerokość Przód 280 mm / Środek 234 mm / Tył 280 mm (Rozmiar 146 cm)
Promień skrętu 7,1 m
Efektywna krawędź 1110 mm
Ilość wstawek: 8 + 8 (3 możliwe ustawienia dla każdego wiązania / 40 mm między nimi)
Zalecany stance: 460 mm"

WYTŁACZANY ŚLIZG / JAKOŚĆ JAZDY

"ślizg: Tłoczony, zapewnia doskonałą odporność.
Wymaga regularnej konserwacji: najlepiej jest nakładać smar co trzecie wyjście; minimum raz na sezon, raczej pod koniec sezonu, by zapewnić ślizgowi ochronę, smar pozostawić, aby mógł głęboko wejść w ślizg."

SPRZEDAWANA W ZESTAWIE Z WIĄZANIAMI GALA ROSSIGNOL

GALA // to wiązania all-mountain w klasie ekonomicznej przeznaczone dla początkujących snowboardzistek. Spoiler MainFrame, paski Draft przy podbiciu i palcach oraz podstawa CPU z wkładką Puffy Pad zapewniają: odpowiednie przekazywanie mocy, komfort oraz reaktywność, które gwarantują Tobie przyjemność z jazdy w parku czy all-mountain, bez względu na jakość śniegu oraz deski.

JAKA DŁUGOŚĆ CIRCUIT JEST ODPOWIEDNIA DLA MNIE ?

"Generalnie do jazdy all-mountain powinno wybierać się -15 do - 20 cm.
_ Krótsza ułatwia jazdę. Jest to także zalecane do osób lekkich (w porównaniu z ich wzrostem).
_ Dłuższa zwiększa stabilność przy dużej prędkości. Jest to także zalecane do osób ciężkich (w porównaniu z ich wzrostem).

146 cm (40 - 70 kg) => od 161 cm do 170 cm
150 cm (50 - 85 kg) => od 165 cm do 175 cm"

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON