ROSSIGNOL

POWER TURN ROCKER i technologia PROP TECH

Rossignol PURSUIT 100

Przeznaczenie: Model PURSUIT jest przeznaczony na trasę i do skrętu carvingowego dla średnio zaawansowanego i początkującego narciarza. Dzięki swojej konstrukcji narty wybitnie łatwo wchodzą w skręt i precyzyjnie się prowadzą nawet w terenie o zmiennej konfiguracji. Zapewniają przyczepność i kontrolę.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8383782
INFORMACJE TECHNICZNE
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

1 ROZMIAR
157 / 165 / 173
2 TALIOWANIE
119/74/108
3 PROMIEŃ SKRĘTU
15m (165cm)
4 POZIOM
Średnio zaawansowany i początkujący - czerpie przyjemność z jazdy po każdym stoku
5 UŻYTKOWANIE
Trasa 100%

Power Turn Rocker

Wysoki camber na 90% długości narty zapewnia moc, doskonałe czucie śniegu i przyczepność na trasie. Pozostałe 10% to niski rocker na dziobie, który ułatwia inicjowanie skrętów i pozwala kontrolować narty w skręcie. Trasa - Precyzja - Przyczepność - Moc - Prędkość - Przyspieszenie.

Prop Tech Technology

Nowatorska konstrukcja PROP TECH to zwiększenie elastyczności poprzecznej dziobu, po to aby narty łatwiej wchodziły i płynnie prowadziły skręt, z zachowaniem kontroli oraz ciągłego i precyzyjnego kontaktu krawędź - śnieg.

Cap

Cap ROSSITOP wzmacnia narty, jest odporna na uszkodzenia, zwiększa trwałość i ułatwia odbicie.

Wiązania

Nowy system XPRESS, 700 g lżejszy od konwencjonalnego wiązania: pozwalając narciarzom obu płci do postępu w warunkach pełnego bezpieczeństwa. System o wysokiej wydajności. Zakres regulacji ISO 2,5-10.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON