ROSSIGNOL

Łatwo wchodzą w skręt i precyzyjnie się prowadzą

Rossignol PURSUIT 300

Przeznaczenie: PURSUIT 300 są przeznaczone na trasę i do dynamicznej jazdy skrętem carvingowym z energią i precyzją dla zaawansowanego narciarza Zapewniają przyczepność, precyzję, dynamikę i kontrolę. Szerokość 74 mm zapewnia stabilość i dość szybkie przejście z krawędzi na krawędź, co przy lekkiej carbonowej konstrukcji czyni jazdę przyjemną

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8383767
INFORMACJE TECHNICZNE
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU 1 ROZMIAR
156 / 163 / 170
2 TALIOWANIE
126/74/110
3 PROMIEŃ SKRĘTU
14m (170cm)
4 POZIOM
Średnio zaawansowany - czerpie przyjemność z jazdy po każdym stoku
5 UŻYTKOWANIE
Trasa 100%
Power Turn Rocker Wysoki camber na 90% długości narty zapewnia moc, doskonałe czucie śniegu i przyczepność na trasie. Pozostałe 10% to niski rocker na dziobie, który ułatwia inicjowanie skrętów i pozwala kontrolować narty w skręcie. Trasa - Precyzja - Przyczepność - Moc - Prędkość - Przyspieszenie.
Prop Tech 2 Technology Nowatorska konstrukcja PROP TECH 2 to zwiększenie elastyczności poprzecznej dziobu i piętki, po to aby narty łatwiej wchodziły i płynnie prowadziły skręt, z zachowaniem kontroli w każdych warunkach oraz ciągłego i precyzyjnego kontaktu krawędź - śnieg.
Minicap Sandwich Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zbudowana na bazie drewnianego rdzenia, nachylonych ścian bocznych, włókna szklanego i zaawansowanych laminatów. Mini Cap wzmacnia górną część narty i zapewnia ochronę przed uderzeniami, dla zwiększenia trwałości. Ścianki boczne narty są ustawione pod kątem do 30°, zwiększając masę obrotową jednocześnie zmniejszając całkowitą wagę nart.
Oversized sidecut System Oversize to połączenie głębokiego taliowania nart carvingowych ze znaczną szerokością. Szerokie końcówki dają skuteczne trzymanie, dużą moc i precyzję. Dzięki znacznej szerokości nart zwiększa się kontrola i trzymanie na zakrętach. Oversize Sidecuts to skuteczne manewrowanie, ogromna moc i kontrola.
Wiązania Nowy system XELIUM, 700 g lżejszy od konwencjonalnego wiązania: pozwalając narciarzom obu płci do postępu w warunkach pełnego bezpieczeństwa. System o wysokiej wydajności. Zakres regulacji ISO 3,5-11.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON