B'TWIN

Rower 14", prosty, solidny, z bocznymi kółkami

Rower dla dzieci 14" TICHA

Przeznaczenie: do nauki jazdy na rowerze, dla dzieci od 3 do -5 lat (90 do 105 cm). Kompletnie wyposażony, błotnik, klakson, boczne kółka Rowery gwarancja dożywotnia

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8083798
INFORMACJE TECHNICZNE
Waga 8,7 kg.
Napęd Wolnobieg.Bezpieczniejszy: dziecko nie musi pedałować, nawet przy zjeździe.
Koła / opony Opony dętkowe (pompowane) i karbowane. B'TWIN wybrał prawdziwe opony ułatwiające pokonywanie przeszkód (krawężniki...) i zapewniające dobrą przyczepność na popularnych nawierzchniach (drogi, trawniki...).
Informacje prawne Uwaga! Przeznaczony dla dziecka od 3 do 5 lat. Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat, drobne elementy mogłyby się odczepić i zostać połknięte. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Używać z dodatkowym wyposażeniem ochronnym. Nie używać na drogach publicznych.
Pozycja podczas jazdy Kierownica i specjalne gripy b'Twin. Wygodne piankowe siodełko. Kierownica została dostosowana do wzrostu dziecka, jej szerokość i chwyty dopasowane są do dziecięcych rączek. Kierownica ma regulowaną wysokość, "rośnie”, więc, razem z dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości siodełka.
Hamulce Innowacyjne hamulce STOP EASY, specjalnie dostosowane do rączek małych dzieci, pozwalają zyskać 30% siły hamowania w stosunku do klasycznych klamek. B'TWIN wybrał tylny hamulec bębnowy, skuteczny, mniej podatny na rozregulowanie, ale progresywny. Z przodu szczęki hamulcowe cantilever zmniejszają ryzyko blokady i "przekoziołkowania" przez kierownicę.
Osłona napędu Specjalna osłona napędu B'TWIN ze wzorami wtopionymi w plastik. B'TWIN stworzył element zakrywający cały mechanizm napędowy (korby, łańcuch, wolnobieg...), aby zmniejszyć do minimum ryzyko przycięcia (palce), wkręcenia się (sznurowadła…) i zabrudzenia ubrań.
Rama Specjalna rama b'Twin. Rama w kształcie V, dostosowana do morfologii 3/5-latków, obniżona w centralnym punkcie, by ułatwić przełożenie nóg przez ramę, kiedy dziecko się bawi.
Waga roweru 8,7 kg.
Akcesoria / wyposażenie Błotnik, dzwonek i specjalne boczne kółka B’TWIN (ręcznie dokręcane), stworzone, by umożliwić ich założenie/zdjęcie bez narzędzi: ułatwiony transport roweru i nauka. Ten model można również wyposażyć w drążek do nauki B'TWIN (sprzedawany osobno), umożliwiający łatwą i bezpieczną naukę jazdy na 2 kółkach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON