B'TWIN

Rower 16" ze wzorem Pirat, w pełni wyposażony

Rowery_2 Rowery_2 - Rower dla dzieci 16
Rowery_2

ROWER JACK PIRABIKE 16" DLA DZIECI B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: na pierwsze przejażdżki na 2 kółkach, dla dzieci od 4 do 6 lat (105 do 120 cm). Rower 16" chłopięcy, czarny, wyposażony w błotniki, klakson, stopkę i hamulce STOP EASY. Rowery gwarancja dożywotnia
Decathlon
do 499.99 -%

od

499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
499.99 %
499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8279429
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwe użytkowanie Obniżona rama, boczne kółka (sprzedawane osobno) montowane bez narzędzi.
Bezpieczeństwo System hamulcowy Stop Easy, pełna osłona napędu.
Solidność Rama stalowa. Obręcze aluminiowe.
Wieczysta gwarancja B’TWIN oferuje dożywotnią gwarancję na ramę, mostek, kierownicę i widelec.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Typ produktu
rower dziecięcy
Wiek
4 - 6 lat (105 - 120 cm)
Waga
9,3 kg
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Specjalna stalowa rama B'TWIN: obniżony kształt w centralnej części ramy ułatwia dziecku wsiadanie. Podczas jazdy dziecko czuje się bezpiecznie na rowerze.
Napęd Wolnobieg: bezpieczniejszy, gdyż dziecko nie musi pedałować, nawet przy zjeździe.
Pozycja podczas jazdy Kierownica i specjalne gripy B'TWIN. Wygodne piankowe siodełko. Kierownica została dostosowana do wzrostu dziecka, jej szerokość i chwyty dopasowane są do dziecięcych rączek. Kierownica ma regulowaną wysokość, "rośnie”, więc, razem z dzieckiem.
Koła / opony Opony dętkowe (pompowane) i karbowane. Prawdziwe opony ułatwiające pokonywanie przeszkód (krawężniki...) i zapewniające dobrą przyczepność na popularnych nawierzchniach (drogi, trawniki...).Koła z aluminium.
Hamulce Hamulce Stop Easy B'TWIN. Hamulce bębnowe z tyłu i cantiveler z przodu. Klamki hamulcowe dostosowane są do małych rączek, pozwalają zyskać 30% siły hamowania w stosunku do klasycznych klamek.
Wybraliśmy tylny hamulec bębnowy ze względu na jego skuteczność i łatwość działania. Ponadto jest on mniej podatny na rozregulowanie. Na przedzie szczęki hamulcowe cantilever, skuteczne, ale nie gwałtowne, zmniejszają ryzyko blokady i "przekoziołkowania" przez kierownicę.
Osłona napędu Specjalna pełna osłona tarczy B'TWIN ze wzorami wtopionymi w plastik. Stworzyliśmy element zakrywający cały mechanizm napędowy (korby, łańcuch, wolnobieg...), aby zmniejszyć do minimum ryzyko przycięcia (palce), wkręcenia się (sznurowadła…) i zabrudzenia ubrań.
Akcesoria / wyposażenie Stopka z systemem zapobiegającym przytrzaśnięciu palców, błotnik, klakson. BTWIN wyposażył stopkę w system bezpieczeństwa zapobiegający przytrzaśnięciu palców. Błotnik chroni dziecko przed zachlapaniem. Ten rower może być wyposażony w kilka sekund i bez narzędzi w boczne kółka 16’’ b’Twin oraz drążek do nauki b’Twin (akcesoria sprzedawane oddzielnie), do stopniowej nauki jazdy na 2 kółkach.
Waga 9,3 kg.
SKŁAD / PORADY
Skład
Rama
100.00% Stal
Ograniczenia w użytkowaniu Zaleca się noszenie kasku.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia (rama, kierownica, mostek). Szczegóły na decathlon.pl. Dost. części zamiennych: 2 lata.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON