B'TWIN koniec serii mobile

Rower 20" 6-biegowy i w pełni wyposażony

Rowery_2 Rowery_2 - Rower dla dzieci 20
Rowery_2

ROWER DZIECIĘCY 20" MISTIGIRL 540 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: na przejażdżki, dla dzieci od 6 do 8 lat (120 cm do 135 cm). Autonom. oświetlenie, bagażnik, osłona łańcucha. Rowery gwarancja dożywotnia

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 799zł99 -25 %

od 599zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 24/11/2016 do

** Od 24/11/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 24/11/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 24/11/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8240249
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Specjalna rama b'Twin. Geometria ramy doskonała na długie przejażdżki, sprzyja dobremu trzymaniu się drogi.
Napęd 6 przełożeń. Obrotowe, bardzo lekko pracujące, dziecięce manetki. Zmiana przełożeń za pomocą obrotowej manetki, prostszej i bezpieczniejszej (dziecko nie musi odrywać rąk od kierownicy podczas zmiany przełożeń). B'TWIN wybrał ten typ manetki, ponieważ jej rozmiar i lekkość pracy są specjalnie stworzone dla dzieci.
Kierownica / mostek / stery Mostek i kierownica na wpół uniesione. Siodełko na zacisk. Wygodne siodełko ze wzmocnieniem (plastikowa skorupa), aby zapewnić wygodną pozycję. Szybka regulacja siodełka, bez narzędzi. B'TWIN wybrał to wzmocnione siodełko ze względu na jego wytrzymałość w każdej sytuacji (np. kiedy rower upada na ziemię...). Uwaga! Gripy kierownicy mają kolor czarny, a nie różowy, jaki widnieje na zdjęciach.
Hamulce Bardzo pewne hamulce V-Brake. B'TWIN zadecydował o wyposażeniu tego roweru w hamulce V-Brake, ze względu na łatwość ich użytkowania, konserwacji i moc hamowania.
Osłona napędu Specjalna osłona tarczy B'TWIN ze wzorami wtopionymi w plastik. Osłona tarczy zwiększa bezpieczeństwo poprzez ograniczenie ryzyka zranienia tarczą.
Akcesoria / wyposażenie Stopka z systemem zapobiegającym przytrzaśnięciu palców, błotnik, bagażnik i oświetlenie na baterie, aby nigdy nie dać się zaskoczyć przez zmierzch.
Waga 13,5 kg.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, kierownicę i widelec w tym modelu.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON