B'TWIN

Prosty i uniwersalny rower!

Rower junior 24" POPLY

Przeznaczenie: dla DZIECI w wieku od 8 lat (od 135 do 155 cm). Prosty i uniwersalny rower! Wszędzie się sprawdza! Rower gwarancja

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8151500
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama i widelec Specjalna rama b'Twin - Obniżona geometria ramy ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Rama i widelec ze stali Hi-Ten, zapewniające maksymalny komfort i wytrzymałość.
Napęd 5 przełożeń. Obrotowe, bardzo lekko pracujące, dziecięce manetki. Obręcz zapobiegająca spadnięciu łańcucha - Zmiana biegów za pomocą manetki obrotowej, prostszej i bezpieczniejszej (nie puszcza się kierownicy podczas zmiany biegów). Obręcz ogranicza ryzyko spadnięcia łańcucha.
Hamulce Stalowe hamulce V-brake - Dla bezpieczeństwa wyposażyliśmy rower w V-brake, który zapewnia łatwe i mocne hamowanie.
Kierownica / wspornik / stery Kierownica uniesiona, stalowa, zapewniająca bardzo wygodną pozycję podczas jazdy.
Siodło / sztyca podsiodłowa Siodełko na zacisk. Siodło wzmocnione – Dopasowanie siodełka może być zrobione szybko i bez narzędzi. Wybraliśmy to wzmocnione siodełko dla jego wytrzymałości w każdej sytuacji, (kiedy rower upadnie na ziemię...).
Koła i opony Obręcze jednokomorowe z aluminium. Opony uniwersalne na szosy lub drogi gruntowe Btwin.
Akcesoria / wyposażenie Wyjątkowa osłona b’Twin z ozdobnymi motywami wtopionymi w plastik - Osłona poprawia bezpieczeństwo ograniczając ryzyko zranienia o tarczę.Osłona przerzutki tylnej. Zacisk na przednim kole. Kompletnie wyposażony do jazdy po drogach publicznych (oświetlenie na baterie, dzwonek i odblaski. Osłona przedniej przerzutki zapobiega jej uszkodzeniu w razie uderzenia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja dożywotnia na: ramę, wspornik, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON