B'TWIN

Uniwer., prosty i solidny, kółka boczne w kompl.

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/67288604.zip/index.html

Rower maluch 14" AQUA

Przeznaczenie: dla DZIECI ZACZYNAJĄCYCH PRZYGODĘ NA DWÓCH KÓŁKACH w wieku 3-5 lat (90-105 cm). Uniwersalny, prosty i solidny, kółka boczne w komplecie. Rower gwarancja

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8167093
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama: specjalna b’Twin - Rama V jest dostosowana do budowy ciała dzieci w wieku 3-5 lat. Obniżyliśmy ją w centralnym punkcie, by ułatwić przełożenie nóg w trakcie zabawy.
Napęd Wolnobieg - Bezpieczniejszy, gdyż dziecko nie musi pedałować, nawet przy zjeździe.
Pozycja podczas jazdy Kierownica i specjalne gripy b'Twin. Wygodne piankowe siodło - Kierownica została dostosowana do rozmiaru dziecka, jej szerokość i uchwyty dopasowane są do dziecięcych rąk. Kierownica ma regulowaną wysokość, "rośnie”, więc, razem z dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości siodełka.
Koła Karbowane opony z dętką (pompowane). Wybraliśmy prawdziwe opony ułatwiające pokonywanie przeszkód (chodniki...) i dobrej przyczepności na najczęściej spotykanych nawierzchniach (drogi, trawniki...).
Hamulce Specjalne klamki hamulcowe b'Twin. Hamulce bębnowe z tyłu i cantilever z przodu - Klamki hamulcowe są dostosowane do małych rąk. Wybraliśmy tylny hamulec bębnowy ze względu na jego skuteczność i jednocześnie progresywność. Ponadto jest on mniej podatny na rozregulowanie. Na przedzie szczęki hamulcowe cantilever, skuteczne, ale nie gwałtowne, zmniejszają ryzyko blokady i "przekoziołkowania" przez kierownicę.
Osłona Specjalna osłona b'Twin z motywami ozdobnymi wtopionymi w plastik - Rozbudowaliśmy osłonę zakrywającą cały mechanizm napędowy (korby, łańcuch, wolnobieg...), aby zmniejszyć do minimum ryzyko przycięcia (palce), wkręcenia się (sznurowadła…) i zabrudzenia ubrań.
Wyposażenie Specjalne boczne kółka b’Twin (ręcznie dokręcane). Zaprojektowano je, by umożliwić ich założenie/zdjęcie bez narzędzi: ułatwiony transport roweru i nauka. Ten model można również wyposażyć w drążek do nauki b’Twin (sprzedawany osobno), umożliwiający łatwą i bezpieczną naukę jazdy na 2 kółkach.
Informacje prawne Uwaga! Przeznaczony dla dziecka od 3 do 5 lat. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat, drobne elementy mogłyby się odczepić i zostać połknięte. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Używać z dodatkowym wyposażeniem ochronnym. Nie używać na drogach publicznych.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja dożywotnia na: ramę, wspornik, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON