B'TWIN

36 V 8 A elementy Samsung, rama z aluminium

Rower miejski B'EBIKE 700

Przeznaczenie: do regularnej jazdy po mieście i na szosowe wycieczki. Miejski rower wyposażony w baterię litowo-jonową o mocy 36 V 8 A (288 Wh) na elementach Samsung, rama z aluminium ułatwiająca wsiadanie, idealna na trasy miejskie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8300082
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama z aluminium, obniżona, ułatwiająca wsiadanie, dla użytkowników od 160 cm do 185 cm. Przekrój rur ramy zapewnia bardzo dużą sztywność, która pozwala skutecznie wyeliminować drgania generowane przez napęd elektryczny.
Widelec Stalowy, wygięty widelec, o powiększonych wymiarach, filtrujący drgania i zapewniający maksymalną precyzję kierowania.
Napęd Przerzutka Shimano 7 przełożeń, z obrotową manetką, bardzo łatwe działanie, mechanizm korbowy z jedną tarczą.
Akumulator/silnik Silnik brushless na tylnym kole (napęd) 250 W, akumulator 36 V 8 A. Bardzo stabilne elementy Samsung. Gwarancja 2 lata (od 350 do 500 cykli ładowania do 100%).
Całość sterowana z pulpitu z 3 trybami (eco, normal, sport).
Ledowy wskaźnik pokazuje poziom naładowania baterii na postoju. Podczas jazdy zmieniająca się ilość zapalonych ledów wskazuje intensywność z jaką wspomagamy silnik.
Wyłącznik pod akumulatorem.
Hamulce Hamulce typu cantilever z aluminium, z wymiennymi klockami.
Siodło / sztyca podsiodłowa Siodło B'TWIN confort i aluminiowa sztyca.
Opony / koła Koła 28 calowe (duże koła) z solidnymi dwukomorowymi obręczami o 36 szprychach. Opony z odblaskowymi pasami.
Akcesoria / wyposażenie Bagażnik z mocowaniem do sakw, osłaniające błotniki, osłona łańcucha, wytrzymała aluminiowa stopka, mostek kierownicy regulowany bez narzędzi, dzwonek.
Widzialność Przedni reflektor 6 V 2,4 W i lampka tylna 6 V 0,8 W sterowane z kierownicy i zasilane z akumulatora.
Porady dotyczące konserwacji Ciśnienie w kołach roweru spada z upływem czasu. Jest to normalne zjawisko: dętka rowerowa jest lekko porowata. Pamiętaj o regularnej kontroli ciśnienia powietrza w kołach. Jazda z niedostatecznie napompowanymi kołami zmniejsza autonomię baterii, zwiększa wysiłek pedałowania i ryzyko przebicia. Podczas każdej interwencji przy rowerze elektrycznym (mycie, konserwacja elektryczna lub mechaniczna), należy koniecznie wyjąć akumulator i wyłączyć zasilanie roweru.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia gwarancja na ramę i widelec. Gwarancja 2 lata na elementy elektryczne i części zamienne.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON