B'TWIN

Dobrze wyposażony i elegancki rower

Rowery_2 Rowery_2 - Rower miejski ELOPS 300 B'TWIN - Rowery
Rowery_2

Rower miejski ELOPS 300 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do regularnej jazdy po mieście. Bardzo ładny rower miejski, komfortowy i zwrotny, wyposażony w bagażnik, o nośności do 25kg, oraz w dynamo... W związku ze zmianą kolekcji, opony w dostarczanym rowerze mogą wystąpić w kolorze białym. Rowery gwarancja dożywotnia

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 799zł99 - %

od 799zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8245409
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Waga 17 kg.
Kierownica / mostek / stery Stalowa kierownica o specyficznej geometrii, mostek klasyczny, stalowy. Obejma podsiodłowa na śrubę zabezpieczającą przed kradzieżą, wygodne siodło, sztyca siodłowa stalowa. Pozycja podczas jazdy zapewnia zwrotność i dobrą widoczność. Kierownica uniesiona, zapewnia prostą i ergonomiczną pozycję na rowerze.Wymiary stalowych sterów: 1 calowe, gwintowane.
Opony Specjalne opony miejskie, zapewniające dobrą przyczepność.
Dętki antyprzebiciowe, wzmocnione żelem uszczelniającym, ograniczające ryzyko przebicia. Opony miejskie, 26 calowe ze sztywnymi stopkami.

Dętki wyposażone są w wentyle samochodowe: koła roweru można pompować na stacji benzynowej. Stałe ciśnienie w oponach między 3,5 a 4,5 bara (w zależności od wagi użytkownika) jest niezbędne, aby uniknąć przebicia opony i deformacji obręczy.
Koła Obręcze z aluminium, jednokomorowe, odporne na korozję, piasty przykręcane śrubami. Specjalne opony miejskie ze sztywnymi stopkami (26 i 28 cali lub 650 i 700 mm średnicy).
Akcesoria / wyposażenie Oświetlenie na dynamo z przodu i na baterie z tyłu, błotnik, osłona łańcucha. Boczna stopka, bagażnik (maks. ładowność: 25 kg, co odpowiada mocowaniu fotelika dla malucha).
Rama Stal o dużej wytrzymałości. Geometria miejska uniwersalna (rama holenderska: obniżona, ułatwiająca wsiadanie). Rama o specyficznej geometrii przystosowanej do jazdy miejskiej. Dostępne rozmiary: S/M (155 cm-175 cm, koła 26"), L/XL (175 cm-195 cm, koła 28").
Napęd Specjalne opony miejskie o dobrej trakcji, zapewniają dobrą przyczepność.
Siodło / sztyca podsiodłowa Siodło B'TWIN jest szerokie, aby zagwarantować maksymalną wygodę. Komfort dostosowany do jazdy miejskiej!
Hamulce Hamulce przednie i tylne szczękowe V-brake, stalowe. Ergonomiczne klamki aluminiowe. Hamowanie jest skuteczne i bezpieczne. Konserwacja i regulacja ograniczone. Możliwość wymiany klocków w razie ich zużycia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON