B'TWIN

Lekki, praktyczny i wygodny rower

Rowery Rowery - ROWER MIEJSKI ELOPS 900 B'TWIN - Sporty
Rowery

ROWER MIEJSKI ELOPS 900 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do codziennej jazdy rowerowej po mieście. Lekki, wygodny i dobrze wyposażony rower w stylu holenderskim, do jazdy z wyprostowanymi plecami i bezpiecznie, dzięki oświetleniu zasilanemu z dynamo.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 499zł00 - %

od 1 499zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 27/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8359415

Ze względów logistycznych rowery zakupione na decathlon.pl dostarczane są wstępnie wyregulowane, lecz ze skręconą w poprzek kierownicą oraz odkręconymi pedałami. Dlatego też do każdego roweru Decathlon załącza dodatkowo prostą instrukcję oraz specjalny klucz, z których pomocą każdy będzie w stanie samodzielnie przygotować swój rower.

Sprawdź jak przygotować swój rower zakupiony na decathlon.pl

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Komfort użytkowania Szerokie siodło, mostek z regulacją wysokości do jazdy z prostymi plecami.
Łatwe użytkowanie Piasta z 3 biegami Shimano Nexus: łańcuch nie spada. Bagażnik norma 25 kg.
Bezpieczeństwo Lampki przednie i tylne na dynamo w piaście. Tylna z opóźnieniem wyłączenia.
Wieczysta gwarancja B’TWIN oferuje dożywotnią gwarancję na ramę, mostek, kierownicę i widelec.
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama aluminiowa o dużej wytrzymałości. Uniwersalna geometria city: rama o specyficznej geometrii, do jazdy z prostymi plecami w mieście.
Obniżona rama ułatwiająca wsiadanie.
Całość objęta dożywotnią gwarancją.
Dostępne rozmiary: S/M (155 cm-175 cm, koła 28"), L/XL (175 cm-195 cm, koła 28").
Napęd 3 biegi w tylnej piaście Shimano Nexus: 3 biegi w tylnej piaście zapewniają wygodę używania i ograniczają potrzebę konserwacji.
Nie ma żadnego ryzyka spadnięcia łańcucha z tym niezawodnym i niezastąpionym w mieście systemem. Umożliwia on łatwą zmianę przełożeń, nawet podczas postoju. Osłona chroni przed zachlapaniem i zabrudzeniami.
Hamulce Hamulce przednie i tylne szczękowe V-brake, stalowe, z klamkami z aluminium: Hamowanie jest skuteczne i bezpieczne. Konserwacja i regulacja ograniczone.Klocki łatwe do wymiany.
Kierownica / mostek / stery Stalowa kierownica o specyficznej geometrii, mostek klasyczny. Obejma podsiodłowa na śrubę, sztyca siodła stalowa: pozycja podczas jazdy zapewnia zwrotność, wygodę, dzięki wyprostowanej pozycji i dobrą widoczność drogi.
Siodło / sztyca podsiodłowa Wygodne siodło: szerokie, o większej powierzchni siedziska, daje możliwość pokonywania dłuższych dystansów.
Koła Dwukomorowe obręcze z aluminium, o dłuższej trwałości. Podwójne ścianki zapewniają większą odporność na uderzenia w razie niedostatecznego napompowania kół. Powierzchnie styku z klockami są szlifowane, aby poprawić siłę hamowania.
Piasty przednia i tylna są przykręcane śrubami, aby ograniczyć ryzyko kradzieży.
Opony Opony wzmocnione przed przebiciami (wzmocnienie bieżnika) z odblaskowymi pasami po bokach. Pasy odblaskowe na oponach poprawiają widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty w nocy. Dętki wyposażone są w wentyle samochodowe: koła roweru można pompować na stacji benzynowej. Stałe ciśnienie w oponach między 3,5 a 4,5 bara (w zależności od wagi użytkownika) jest niezbędne, aby uniknąć przebicia opony.
Akcesoria / wyposażenie Błotnik, stopka, bagażnik o nośności do 25 kg (norma odpowiadająca zamocowaniu fotelika dziecięcego), oświetlenie przednie i tylne na dynamo. Światło tylne "steady light": lampka pozostaje zapalona przez 4 minuty podczas postoju, aby być widzianym w nocy, nawet stojąc na światłach. Bagażnik aluminiowy, maks. obciążenie do 25 kg: odpowiada obciążeniu przez fotelik dziecięcy.
Waga 15,7 kg.
SKŁAD / PORADY
Skład
Rama
100.00% Aluminium
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, widelec kierownicę w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW