B'TWIN

Składany rower 6-biegowy z błotnikiem

Rower składany HOPTOWN 320 20"

Przeznaczenie: na okazjonalne przejażdżki szosowe, rower z wyposażeniem i łatwy do schowania. Z 6-rzędową przerzutką i błotnikami, rower Hoptown 320 dostosowuje się zarówno do wzniesień jak i pogody. System składania bocznego umożliwia zmniejszenie objętości roweru o ponad 70%.

Kolor : BIAŁY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8352599
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama ze stali HI-TEN. System składania bocznego pozwala ograniczyć zajmowane miejsce: w domu, w biurze, w bagażniku samochodowym, camperze – można zapomnieć o jego obecności. Po złożeniu, objętość roweru jest zmniejszona o 70%.System blokowania ramy ułatwia obsługę złożonego roweru i przechowywanie.
Widelec Widelec ze stali Hi-Ten zapewniającej większą solidność.
Napęd Wyposażony w przerzutkę Sunrace 6 biegową, TILT 120 dostosowuje się do większości wzniesień. Zmiana przełożeń jest bardzo prosta, dzięki obrotowej manetce.
Korby 165 mm.
Tarcza 52 zęby, wolnobieg Shimano 6-rzędowy TZ20 14/28.
Przebieg dla 1 obrotu korb: 2,96 m / 5,90 m.
Hamulce V-brake i szczęki ze stali zapewniają skuteczne i progresywne hamowanie.
Kierownica / mostek / stery Pół-uniesiona kierownica ze stali, rise 60 mm, aby dostosować pozycję na rowerze do budowy ciała i poprawić sterowność roweru.
Szerokość kierownicy: 560 mm.Składany mostek z aluminium bez regulacji, co zapewnia większą sztywność.
Odległość siodełko - kierownica: 540 mm.Dystans suport - siodło: min. 480 mm - maks. 700 mm.
Siodło / sztyca podsiodłowa Wygodne, piankowe siodło bez szwów i stalowa sztyca o przekroju 31,6 mm.
Koła 20 calowe jednokomorowe obręcze.
Stalowe piasty.
Opony Opony miejskie gumwall 20x1,75. Stworzyliśmy te opony, aby uzyskać najlepszy stosunek wydajności i przyczepności.
Mechanizm korbowy Pedały składane, aby ograniczyć miejsce zajmowane przez złożony rower. Po złożeniu pedałów i mostka kierownicy może być przechowywany wzdłuż ściany (26 cm szerokości). Korby: 165 mm.Podwójna osłona tarczy.
Akcesoria / wyposażenie Błotnik, lampki przednia i tylna na baterie. Rower pasuje do pokrowca transportowego TILT i bagażnika do roweru składanego B'TWIN. Z przodu roweru można zamocować dodatkową lampkę VIOO CLIP, ale również ledową lampkę do roweru składanego TILT dostępną na zamówienie w Serwisie.
Widzialność Produkt posiada miejsce przewidziane do montażu VIOO CLIP, lampki led do zamocowania jednym ruchem w dowolnym miejscu. Świecąc na czerwono lub biało, w trybie ciągłym lub pulsacyjnym, wedle życzenia użytkownika, VIOO CLIP skutecznie sygnalizuje pozycję rowerzysty z odległości do 120 metrów. Autonomia (9 h w trybie pulsacyjnym, 4h30 w trybie ciągłym) zapewniona dzięki możliwości łatwego ładowania przez kabel USB (sprzedawany z lampką VIOO CLIP).
Waga/wzrost użytkownika Waga:14,35 kg.

Zalecany zakres wzrostu użytkowników: 145 cm - 178 cm.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia gwarancja na ramę (prócz zawiasu) i widelec.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON