B'TWIN 11450

Wszechstronny dzięki ramie z aluminium i 7 biegom

Rowery_2 Rowery - Rower składany TILT 500 B'TWIN - Rowery
Rowery_2

Rower składany TILT 500 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do regularnej jazdy po mieście, w połączeniu z różnymi środkami transportu (winda, autobus, metro...); zajmuje minimum miejsca. Lekki, z ramą z aluminium, wszechstronny, z 7 biegami Shimano, błotnikiem i stopką. System składania bocznego z pokrętłem sprawia, że rower jest łatwy do złożenia do przechowywania i transportu.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 1 299.00 -%

od

1 299.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
1 299.00 %
1 299.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8352597
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwe użytkowanie Proste składanie ramy i mostka w 30 s., stopka, sztyca siodła antykradzieżowa.
Wszechstronność Przerzutka 7-rzędowa Shimano, stopka, błotnik, uniwersalne opony skinwall.
Kompaktowość Złożony: (L/h/l) 78x67x34 cm.
Rozłożony: (L/h/l) 146x108x58,5 cm.
Waga: 12,75 kg
Wieczysta gwarancja Dożywotnia gwarancja na ramę i mostek (prócz zawiasu), widelec i kierownicę.
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama z aluminium 6061 T6 zapewniająca lekkość, dynamikę i trwałość.
System składania bocznego z pokrętłem umożliwia zajęcie mniej miejsca: w domu, w biurze, w bagażniku samochodowym, camperze – można zapomnieć o jego obecności. Po złożeniu, objętość roweru jest zmniejszona 3-krotnie. System blokowania ramy i mostka pozwala utrzymać złożony rower i ułatwia jego transport.
Widelec Widelec ze stali Hi-Ten zapewniającej większą solidność.
Napęd Dzięki 7-rzędowej, indeksowanej przerzutce Shimano SIS, rower TILT 500 łatwo dostosowuje się do większości wzniesień i pozwala dostosować wkładany wysiłek na całej długości trasy (ruszanie ze świateł lub przyspieszenie na długiej prostej, na przykład).
Manetka zmiany biegów Shimano Revo-Shift jest ergonomiczna i precyzyjna. Zakres przebiegu dla jednego obrotu korb: 2,96 m / 5,90 m.
Hamulce V-brake i szczęki ze stali zapewniają skuteczne i progresywne hamowanie.
Kierownica / mostek / stery Pół-uniesiona kierownica ze stali, rise 60 mm, aby dostosować pozycję na rowerze do budowy ciała i poprawić sterowność roweru.
Szerokość kierownicy: 560 mm.Mostek jest stały, aluminiowy, z blokadą, co pozwala uzyskać większą sztywność niż w mostku regulowanym na wysokość.
Odległość siodełko - kierownica: 540 mm.Dystans suport - siodło: 480 do 700 mm.
Siodło / sztyca podsiodłowa Siodło Confort z pianki, bezszwowe, aby zapobiec przemakaniu w razie wilgoci. Sztyca siodła antyobrotowa, zabezpieczona przed kradzieżą, o przekroju 31,6 mm.
Koła 20 cali, pojedyncze obręcze, ścianki anodowane, czarne.
Opony Opony miejskie 20 x 1,75 skinwall. Stworzyliśmy te opony, aby uzyskać najlepszy stosunek wydajności, wagi i przyczepności.
Mechanizm korbowy Pedały składane, aby ograniczyć miejsce zajmowane przez złożony rower. Po złożeniu pedałów i mostka kierownicy może być przechowywany wzdłuż ściany (26 cm szerokości). Korby: 165 mm.
Akcesoria / wyposażenie Błotnik z uchwytami kątowymi, podwójna osłona tarczy, oświetlenie przednie i tylne na baterie. Tylna lampka przykręcana, aby ograniczyć ryzyko kradzieży. Rower pasuje do pokrowca transportowego TILT i bagażnika do roweru składanego B'TWIN. Z przodu roweru można zamocować dodatkową lampkę VIOO CLIP, ale również ledową przednią lampkę do roweru składanego TILT dostępną na zamówienie w Serwisie.
Waga/wzrost użytkownika Waga: 12,75 kg
Zalecany zakres wzrostu użytkowników: 145 cm - 190 cm.
Widzialność Produkt posiada miejsce przewidziane do montażu VIOO CLIP, lampki led do zamocowania jednym ruchem w dowolnym miejscu. Świecąc na czerwono lub biało, w trybie ciągłym lub pulsacyjnym, wedle życzenia użytkownika, VIOO CLIP skutecznie sygnalizuje pozycję rowerzysty z odległości do 120 metrów. Czas działania (9 h w trybie pulsacyjnym, 4h30 w trybie ciągłym) zapewniona dzięki możliwości łatwego ładowania przez kabel USB (sprzedawany z lampką VIOO CLIP).
SKŁAD / PORADY
Skład
Rama
100.00% Aluminium 6061
Ograniczenia w użytkowaniu Nie nadaje się do jazdy MTB, ani do akrobacji.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia gwarancja na ramę i mostek (prócz zawiasu), widelec i kierownicę.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON