B'TWIN

Pasek, automatyczna zmiana biegów i błotniki!

Rower składany TILT 7 BLACKOUT

Przeznaczenie: do szybkiego przemieszczania się po mieście, w połączeniu z innymi środkami transportu. Niebrudzący, z paskiem i błotnikami. Skromny, nerwowy, dziki! Napęd z paskiem, tylko 2 biegi, które zmieniają się automatycznie przy 19 km/h. Tilt 7 jest idealnym rowerem do miast z małymi wzniesieniami jak New York czy Paryż. Rowery gwarancja dożywotnia

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8202737
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Z aluminium 6061, z systemem składania "Pop-Up" (opatentowanym). Składanie uruchamia się manetką, znajdującą się pod siodełkiem, która otwiera lub zamyka zawias. Pozwala to uniknąć dotykania części roweru, które często bywają brudne lub trudno dostępne. Dzięki Pop-Up System, rama składa się w 1 sekundę, a kompletne złożenie roweru zajmuje tylko kilka sekund. Kształt ramy służy także za podstawę do parkowania.Dekoracje ramy są odblaskowe.
Zawieszenie Widelec z aluminium 6061 zapewniającego lekkość.
Napęd Cleanride z paskiem z włókna węglowego: niebrudzący, bo bez smaru. Piasta z 2 wbudowanymi biegami SRAM Automatix Neutral Position: 2-gi bieg włącza się automatycznie przy 19 km/h. Podczas postoju napęd jest neutralny, aby móc pchać lub ciągnąć złożony rower, korby pozostają nieruchome, a lewy pedał nie blokuje się o przednie koło. Przebieg w m dla 1 obrotu korb: 4,63m i 6,34m.
Hamulce V-Brake, klamki z aluminium, szczęki stalowe.
Mechanizm korbowy Korby 170 mm z aluminium, z zaślepkami ochronnymi.
Kierownica / wspornik / stery płaska kierownica z aluminium. Wspornik "Pop-Up" z aluminium z automatyczną blokadą: nie ma ryzyka zapomnienia o zablokowaniu ramy przed jazdą, blokada jest automatyczna i bardzo prosta.
Koła Obręcze aluminiowe 20 cali, jednokomorowe.
Opony BTWIN 20x1.95 z odblaskowymi pasami bocznymi. Opony te zapewniają doskonałą przyczepność na drodze, nawet mokrej, dobrą wydajność, oraz dobry poziom komfortu.
Siodło / sztyca podsiodłowa Zacisk Easyclamp umożliwia łatwą regulację siodła, bez użycia siły. Sztyca siodła Tilt z aluminium, z manetką do otwierania zawiasu ramy. Laserowa podziałka z przodu służy za punkt odniesienia do prostej regulacji siodełka. Siodło z ergonomicznym uchwytem do prowadzenia roweru po złożeniu, wzmocnienia boczne zapobiegające zadrapaniu roweru, jeśli przechowywany jest oparty o ścianę, perforowana tkanina, przyjemna w dotyku.
Pedały Składane.
Akcesoria / wyposażenie Light-In: przednie oświetlenie wbudowane w ramę i przykręcone, aby uniknąć ryzyka kradzieży. LED (10 lux). Autonomia pracy: 13h. 3 baterie R03 (AAA). Oświetlenie tylne wbudowane w zacisk Easyclamp, przykręcane. LED. Autonomia pracy: 35h. 2 baterie CR2032.
Wymiary (cm) Złożony: 47x66x80 - Rozłożony: 59x111x150
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Rowery stworzone, aby długo służyć: Rowery Tilt były testowane w terenie przez zespół wymagających testerów, podczas wielu miesięcy. Jeżdżąc codziennie, niezależnie od pogody, nasze rowery przejechały tysiące kilometrów, aby zapewnić optymalny poziom jakości. "Torture test": nasi inżynierowie wymyślili specjalne maszyny testowe, aby zagwarantować, że nasze wyjątkowe komponenty sprostają waszym oczekiwaniom. Tilt jest niewątpliwie jedynym składanym rowerem przewidzianym dla użytkowników do 120kg.
Gwarancja dożywotnia na: ramę, wspornik, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na btwin.com.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON