B'TWIN

3 biegi, rozkładanie w 1 sekundę, aluminiowa rama

ROWER SKŁADANY TILT 720 LTD

Przeznaczenie: do codziennej jazdy po mieście i częstego składania. Rower składa się i rozkłada w 1 sekundę, z systemem pop up. Łatwy w transporcie: system umożliwiający toczenie po złożeniu, jak walizkę.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366184
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Z aluminium 6061, z systemem składania "Pop-Up" (opatentowanym). Składanie uruchamia się manetką, znajdującą się pod siodełkiem, która otwiera lub zamyka zawias ramy. Pozwala to uniknąć dotykania części roweru, które często bywają brudne lub trudno dostępne. Dzięki Pop-Up System, rama składa się w 1 sekundę, a kompletne złożenie roweru zajmuje tylko kilka sekund. Kształt ramy służy także za podstawę do parkowania.Rama z dożywotnią gwarancją!
Widelec Lekki widelec z aluminium 6061.
Napęd Czysty napęd z paskiem, tylna piasta z 3 wbudowanymi biegami SRAM I-Motion 3 sterowana obrotową manetką.
Zakres przebiegu w metrach dla jednego obrotu korb: 308 cm - 545 cm. Piasta I Motion 3 jest idealnym kompromisem między wszechstronnością, a lekkością.
Jest możliwe, że piasta będzie wydawać ciche stukanie na biegach 2 i 3. To stukanie jest całkowicie normalne. Korby 170 mm z aluminium, z zaślepkami ochronnymi.
Hamulce V-Brake, klamki z aluminium, szczęki stalowe.Pionowa pozycja hamulców ma na celu optymalizację wielkości roweru po złożeniu. Aby hamowanie było praktyczne, wybraliśmy klamki umieszczone bardzo blisko chwytów, zapewniające łatwy dostęp do hamulców.
Kierownica / mostek / stery Wygięta kierownica z aluminium umożliwia użytkownikowi dostosowanie swojej pozycji.
Mostek z aluminium, z ręczną blokadą.
Przed każdym użytkowaniem sprawdzić dobre dokręcenie mostka. Mostek objęty jest dożywotnią gwarancją B'TWIN.
Stery szczelne, pół-zintegrowane.
Siodło / sztyca podsiodłowa Zacisk Easyclamp umożliwia łatwą regulację siodła, bez użycia siły. Sztyca siodła Tilt z aluminium, z manetką do otwierania zawiasu ramy. Podziałka z przodu służy za punkt odniesienia do prostej regulacji siodełka. Siodło z ergonomicznym uchwytem do prowadzenia roweru po złożeniu, wzmocnienia boczne zapobiegające zadrapaniu roweru, jeśli przechowywany jest oparty o ścianę, perforowana tkanina, przyjemna w dotyku.
Koła Obręcze aluminiowe anodowane czarne, 20 calowe, jednokomorowe, ze szlifowanymi krawędziami.Szlifowanie krawędzi zapewnia progresywne, skuteczne i ciche hamowanie.
Opony Opony B'TWIN 20x1,95 SKINWALL z pasami odblaskowymi.
Te opony zapewniają doskonałą przyczepność na drodze, nawet mokrej, dobrą wydajność, oraz bardzo dobry poziom komfortu, dzięki dużemu przekrojowi. Technologia SKINWALL pozwala na użycie mniejszej ilości materiału na bokach opony, dzięki czemu jest ona lżejsza, bardziej komfortowa i ma lepsze właściwości jezdne.
Pasy odblaskowe na bokach opony zapewniają doskonałą widoczność w nocy.
Zalecane ciśnienie pompowania: 3,5 bara.
Pedały Pedały składane Suntour. Składane 2 ruchami.
Akcesoria / wyposażenie Wyposażony w błotnik.
Light-In: przednie oświetlenie wbudowane w ramę i przykręcone, aby uniknąć ryzyka kradzieży. LED (10 lux). Autonomia pracy: 13 h. 3 baterie R03 (AAA). Oświetlenie tylne wbudowane w zacisk Easyclamp, przykręcane. LED. Autonomia pracy: 35 h. 2 baterie CR2032.
Pokrowiec, błotnik i bagażnik dostępne opcjonalnie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON