KALENJI

Kompresyjne rybaczki dla lepszych osiągów!

Rybaczki KANERGY

Przeznaczenie: dla osób uprawiających biegi terenowe, na treningi i zawody w chłodne/zimne dni. Rybaczki wywierając specyficzny nacisk na różne strefy na nogach pozwalają zmniejszyć zmęczenie. Różne kieszenie: na softflaski, żele, telefon.

Kolor : CZARNY / Burzowe chmury

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8352190
INFORMACJE TECHNICZNE
Nowy krój Zmieniliśmy krój tych produktów w celu uzyskania lepszego trzymania mięśni. Obecnie ich krój uwzględnia Twoją wagę (w kg) i wzrost (w cm).
Trzymanie mięśni i mniejsze zmęczenie Zastosowanie ucisku na różne części uda pozwala podtrzymać mięśnie i zmniejszyć zmęczenie podczas biegania.
Poprawia również komfort biegania i ogranicza ból w mięśniach przez zmniejszenie drgania mięśni.
Opis poszczególnych kieszeni Te rybaczki posiadają 4 kieszenie
- dużą kieszeń na brzuchu (na softflask z wodą 250 ml) podtrzymywaną gumką. W jej wnętrzu znajduje się zasuwana kieszeń na smartfon (140x70 mm).
- z tyłu, przy plecach szeroka, zasuwana kieszeń jest odpowiednia na softflask o poj. 250 ml. Wewnątrz niej kieszeń, do której też można ewentualnie schować smartfon.
-po bokach tylnej kieszeni 2 kieszenie z siateczki (każda pomieści 3 żele)
Sznurek ściągający Sznurek ściągający pozwala odpowiednio dopasować te rybaczki. Jeśli chcesz cieszyć się komfortem podczas noszenia pasa z ciężarkami, podciągnij go wysoko i mocno zawiąż sznurek ściągający.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Te rybaczki były testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili jej komfort w czasie biegów terenowych w ciepłe dni. Płaskie szwy chronią przed podrażnieniami spowodowanym tarciem.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON