FOUGANZA

Dostosuj siodło do budowy Twojego konia

Siodło Ride czarne 17,5"

Przeznaczenie: do regularnej jazdy. Wszechstronne siodło do skoków i jazdy na maneżu. Dostosuj siodło do budowy Twojego konia. Wszechstronne siodło z regulowanym rozstawem łęku. Możliwe są 3 szerokości łęku: S, M i L.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8295391
INFORMACJE TECHNICZNE
Perfect Fit System Perfect Fit System umożliwia szybką i łatwą regulację rozstawu łęku, dzięki czemu można idealnie dopasować siodło do budowy ciała konia.
Rozstaw terlicy rozstaw S = 28 cm, rozstaw M = 30 cm, rozstaw L = 32 cm
Terlica Siodło z wtryskiwanego polipropylenu z wymienną częścią regulującą rozstaw. Jest bardzo solidne, a jednocześnie giętkie, co zapewnia koniowi wygodę podczas pracy.
Główny składnik Wykonane m. in. z bardzo wytrzymałego poliuretanu. Łęk tylny wzmocniony (2 warstwy materiału). Siodło można w całości umyć w wodzie.
Testowanie siodła Istnieje możliwość wypróbowania siodła przed kupnem. Informacje dostępne w sklepie.
Wszechstronność Wszechstronne siodło do skoków i jazdy na maneżu.
Siedzisko Bardzo wygodne siedzisko o głębokości 7,5 cm z wtryskiwanej pianki, podszyte warstwą filcu.
Panele siodła Miękkie, wytrzymałe panele z wtryskiwanej pianki. Wtryskiwane panele są idealnie symetryczne i bardzo wygodne dla konia. Wypełnienie z wełny umożliwia idealne dopasowanie do kształtu grzbietu.
Klocki Odpinane przednie i tylne klocki. Każdy jeździec może dopasować siodło do siebie!
Mocowanie na grzbiecie Trzy przystuły przypięte do trójkątnego wpinacza zapewniają doskonałe rozłożenie siły nacisku popręgu oraz stabilność na grzbiecie konia. Przystuły są odpinane i w razie uszkodzenia można je wymienić na nowe.
Zamek puśliska Ze stali nierdzewnej. Ruchomy zatrzask. Przymocowany do terlicy za pomocą nitów.
Wyposażenie Siodło sprzedawane razem z pokrowcem, bez strzemion i puślisk. W zestawie część regulująca rozstaw łęku w 3 rozmiarach (S, M, L; M jest wmontowany w siodło) i narzędzie do jej wymiany, a także szablon, który pozwala ustalić rozmiar odpowiedni dla naszego konia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON