DOMYOS

Idealne na rozgrzewkę!

Odziez damska fitness Odziez damska fitness - Skarpety do tańca DOMYOS - Fitness
Odziez damska fitness

Skarpety długie do tańca damskie DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do tańca nowoczesnego, współczesnego i jazzowego. Podwyższone skarpety zapewniają lepszą przyczepność do podłoża w trakcie zajęć. Oferują też doskonałą ochronę termiczną. Wzmocnienie na wysokości punktów nacisku optymalizuje komfort.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 24zł99 - %

od 24zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8352131
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak dobrać strój do tańca? Nauczyciel tańca często zaleca, a nawet wymaga noszenia odpowiedniego stroju do tańca klasycznego.
Zazwyczaj nosi się go bez bielizny.
Połączenie kostiumu i rajstop zapewnia lepsze trzymanie się stroju i zapobiega przesuwaniu się ubrania bez względu na wykonywany ruch.
Doskonałe wyposażenie tancerki to: kostium, rajstopy, półpointy oraz - by rozgrzać mięśnie przed zajęciami i po ich zakończeniu - zalecane jest noszenie ocieplacza.
Dlaczego warto nosić skarpety Domyos? Skarpety są zalecane przed zajęciami, w ich trakcie oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na uprawiany taniec.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW