DOMYOS

Idealne na rozgrzewkę!

Skarpety do tańca

Przeznaczenie: do tańca nowoczesnego, współczesnego i jazzowego. Podwyższone skarpety zapewniają lepszą przyczepność do podłoża w trakcie zajęć. Oferują też doskonałą ochronę termiczną. Wzmocnienie na wysokości punktów nacisku optymalizuje komfort.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8352131
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak dobrać strój do tańca? Nauczyciel tańca często zaleca, a nawet wymaga noszenia odpowiedniego stroju do tańca klasycznego.
Zazwyczaj nosi się go bez bielizny.
Połączenie kostiumu i rajstop zapewnia lepsze trzymanie się stroju i zapobiega przesuwaniu się ubrania bez względu na wykonywany ruch.
Doskonałe wyposażenie tancerki to: kostium, rajstopy, półpointy oraz - by rozgrzać mięśnie przed zajęciami i po ich zakończeniu - zalecane jest noszenie ocieplacza.
Dlaczego warto nosić skarpety Domyos? Skarpety są zalecane przed zajęciami, w ich trakcie oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na uprawiany taniec.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON