WED'ZE

Piankowe wzmocnienie łagodzi nacisk na piszczel

Skarpety narciarskie WARM CONFORT

Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który odczuwa ból w piszczelu szczególnie w trakcie pierwszych dni na nartach/snowboardzie. Ciepłe i oddychające skarpety z piankowym wzmocnieniem na łydce, które łagodzi nacisk wywierany przez język w butach narciarskich / snowboardowych.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8368118
INFORMACJE TECHNICZNE
WZMOCNIENIE PISZCZELI Wstawka ze sztywnej pianki opracowana z myślą o ochronie piszczela. To wzmocnienie zapewnia dodatkową grubość w bucie. Należy więc dopasować zapięcie klamry.
Nie używaj tego modelu, jeśli zazwyczaj podczas jazdy na nartach lub snowboardzie odczuwasz ból na wysokości piszczela. Nie łączyć z butami narciarskimi, które już posiadają wzmocnienie (żelowe lub piankowe) przy języku.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON