Sklep rowerowy

Rowery Rowery

Wszystkie rodzaje rowerów. Od biegowych, dziecięcych, przez miejskie, składane, po górskie, szosowe i inne.

Zobacz wszystkie
rowery
Wyposażenie rowerzysty Wyposażenie rowerzysty

Wszystko, co rowerzysta powinien mieć na sobie: kask, koszulka, spodenki. Krótko mówiąc wyposażenie rowerzysty.

Zobacz całe wyposażenie rowerzysty
Akcesoria Akcesoria

Lampki, błotniki, stopki, bidony... Niezależnie od tego jakiego akcesorium szukasz do swojego roweru, znajdziesz je tutaj!

Zobacz wszystkie akcesoria na rower
Części rowerowe Części rowerowe

Dętki? Opony? Siodełka? Kasety? Wszystkie części zamienne w jednym miejscu.

Zobacz wszystkie części zamienne
  1. Rowery
  2. Wyposażenie rowerzysty
  3. Akcesoria
  4. Części rowerowe

Decathlon.pl - internetowa strona sklepu

Decathlon powstał w 1976 roku, a jego celem od początku było - i nadal jest - promowanie sportu. Podobnie B’TWIN, wewnętrzna marka Decathlonu, stawia sobie za cel odpowiedź na potrzeby każdego rowerzysty, niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Dlatego warto odwiedzić naszą stronę internetową, ponieważ tu prezentujemy całą naszą ofertę, którą nie zawsze udaje się zmieścić na ograniczonych powierzchniach sklepów stacjonarnych.

Kilka ważnych dla Państwa informacji:

  1. Jednym z ważniejszych czynników dla rozwoju marki jest informacja zwrotna od jej użytkowników. Na stronie każdego naszego produktu istnieje możliwość zamieszczenia komentarzy, które naprawdę mają wpływ na to, co Państwu oferujemy.
  2. Ekipa naszej marki składa się z pasjonatów oraz specjalistów rowerowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego produktu czy poświadczenia jego zastosowania zapraszamy do kontaktu (czerwona zakładka w prawym górnym rogu - Zapytaj Specjalistę).
  3. Choć dokładamy wszelkiej staranności, by nasze produkty były najwyższej możliwej jakości, zdajemy sobie sprawę, że mogą się trafić rzeczy wadliwe. Na wszystkie produkty mareki B’TWIN obowiązuje dwuletnia gwarancja, natomiast na ramy rowerowe produkcji B’TWIN obowiązuje dożywotnia gwarancja.

Dożywotnia gwarancja

Dodatkowo

Własna marka rowerowa: B'TWIN


 


 
 

Wirtualny spacer po siedzibie marki


 

Opinie klientów

Misją Decathlonu jest zapewnienie dostępu do sportu dla wszystkich i robimy to poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług w Internecie.

Dbamy o to, by sklep decathlon.pl cieszył się zaufaniem użytkowników. Nasza średnia ocena to 4,71, na podstawie ponad 3 000 opinii. Już teraz możesz do nich dołączyć.

Ewa na decathlon.pl:

Bardzo fajny rower. Bardzo przyjemnie się na nim jeździ i naprawdę wygodnie. Hamulce i przerzutki działają bardzo dobrze. Manetki działają szybko i bez kłopotów.

98 4,1 /5
Rockrider 340