Sklep nurkowy

Nurkowanie Nurkowanie

Wszystko, czego potrzebujesz do nurkowania, znajdziesz w Sklepie nurkowym Decathlon

Zobacz całą ofertę nurkowania
Snorkeling Snorkeling

Nasz sklep nurkowy oferuje szeroki i zróżnicowany wybór dla tych, którzy chcą nurkować z fajką.

Zobacz całą ofertę snorkelingu
Łowiectwo podwodne Łowiectwo podwodne

Oczywiście posiadamy też szeroką ofertę sprzętu do łowiectwa podwodnego.

Zobacz całą ofertę łowiectwa podwodnego
Akcesoria do nurkowania Sprzęt

W sklepie nurkowym Decathlon mamy cały sprzęt do nurkowania i snorkelingu!

Zobacz całą ofertę akcesoriów
 1. Nurkowanie
 2. Snorkeling
 3. Łowiectwo podwodne
 4. Sprzęt
 • Nasz sklep nurkowy oferuje kombinezony dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oczywiście mamy również płetwy, maski, butle nurkowe, rurki (fajki), automaty oddechowe i inne dodatki w różnych rozmiarach i kolorach. Buty często nie są dołączone do kombinezonu, więc możemy pomóc również w tej kwestii. Cały swój sprzęt nurkowy potrzebny na kurs możesz przechowywać w zorganizowany sposób w jednej z naszych dużych toreb nurkowych. W razie potrzeby chętnie Ci doradzimy.

  Nasz oferta do nurkowania:

 • Jeśli jesteś zainteresowany snorkelingiem, zapraszamy do sklepu nurkowego Decathlon, gdzie znajdziesz szeroki zakres sprzętu nurkowego i artykuły do snorklowania. W ten sposób odkryjeszEasybreath, innowacyjną maskę do snorklowania, dzięki której będziesz mógł oddychać pod wodą równie łatwo, jak na powierzchni. W ofercie posiadamy także płetwy do snorklowania, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możesz dobrać idealny zestaw do snorklowania, wybierając spośród różnych rodzajów fajek i masek, lub prościej – zdecydować się na jeden z zestawów do snorklowania razem z płetwami. W naszym sklepie nurkowym oferujemy także szeroki zakres akcesoriów oraz kilka rodzajów butów do wody (auqushoes).

  Nasz oferta do snorkelingu:

 • W dziale dla freediverów i łowców podwodnych znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów. Warto pomyśleć na przykład o boi sygnalizacyjnej, którą zaznaczysz teren, na którym nurkujesz, linkach i szpulkach, urządzeniach pomiarowych do nurkowania i dużym wyborze płetw. Dział dla łowców podwodnych oferuje również kilka rodzajów naciągów do kusz o różnych długościach. Skompletuj swój ekwipunek razem z latarką lub z komputerem nurkowym.

  Nasz oferta do łowiectwa podwodnego:

 • Poza możliwością wyboru idealnego kompletu sprzętu w sklepie nurkowym Decathlon znajdziesz także niezbędne akcesoria, takie jak oświetlenie (latarki do nurkowania), manometry, zegarki, komputery nurkowe, kompasy i zestawy naprawcze. Nasz sklep posiada również w ofercie butle do nurkowania w trzech rozmiarach: 6 litrów, 12 litrów i 15 litrów. Przynieś podwodny świat do swojego domu dzięki jednemu z naszych podwodnych aparatów fotograficznych!

  Nasz oferta sprzętu

DECATHLON(.pl) sklepy internetowe

Decathlon posiada około 800 sklepów i jego nazwa jest rozpoznawalna w świecie, podobnie jak jego sprzęt nurkowy, produkowany pod własną marką Tribord. W naszym internetowym sklepie nurkowym oferujemy szeroki wybór sprzętu do nurkowania, snorkelingu i wszelkich podwodnych aktywności. Wiele korzyści przyniesie Ci także wizyta w jednym z naszych sklepów stacjonarnych:

 1. W sklepach Decathlon w razie potrzeby uzyskasz porady na temat produktów. Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinie nurkowania oraz snorklowania i chętnie Ci pomogą, jeśli nie jesteś pewien, co i w jakim rozmiarze wybrać.
 2. Jeśli szukasz czegoś, co jest chwilowo niedostępne lub wyprzedane w jednym z naszych sklepów, możesz kupić te przedmioty na ekranie dotykowym. Produkty te zostaną Ci następnie dostarczone do domu za darmo!
 3. Wszystko można wypróbować i dopasować w sklepie. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrałeś dla siebie najlepszy rozmiar i najlepszy model.

Nasza marka nurkowa: Tribord

Sprzęt do nurkowania i snorklowania w Decathlon jest produkowany przez Tribord, jedną z najbardziej innowacyjnych marek w naszej ofercie. Tribord produkuje zestawy maska plus fajka do nurkowania, maski Easybreath oraz jackety Wairgo i kamizelki Izeber.

Opinie klientów

Misją Decathlonu jest sprawić, by sport był dostępny dla każdego i robimy to, zapewniając najwyższej jakości usługi w Internecie.

Internetowy Sklep Nurkowy Decathlon.pl został oceniony na średnio 4.71, punktów w oparciu o ponad 3000 Klientów. Ceny asortymentu w naszym sklepie nurkowym wynoszą od 19.99 zł do 3699 zł.

Agnieszka na decathlon.pl:

Nurkowałam w tej masce w Morzu Czerwonym, rewelacja, naprawdę nie paruje !!! Pływałam w niej najdłużej 1,5 godziny i żadnej pary wewnątrz. Wszystko widać. Można oddychać ustami albo nosem, nie ma to znaczenia. Musiałam kupić rozmiar L-XL, bo innego nie było, a do wyjazdu zaledwie kilkla dni a bardzo mi na tej masce zależało. Jest trochę za duża, więc przeciekała, ale nie przeszkadzało to w nurkowaniu, wystarczyło tylko podnieść raz na jakiś czas głowę na zewnątrz i woda sama wyciekała. To ogromna przyjemność, kiedy można spokojnie oglądać rybki i nie martwić się, że zaraz trzeba się wynurzyć, bo maska zaparuje. Wypływałam bardzo daleko w głąb morza bez obawy, że będę musiała ją zdejmować. Czasami zbyt głęboko zanurzyłam głowę ale od razu błyskawicznie został odcięty dopływ wody. Plusem jest też szybkie zakładanie maski i regulowanie tylko za pomocą gumowych pasków. Kiedy dojdziemy z tym wszystkim do ładu, trwa to chwilę. Jeżeli trafię rozmiar S-M, z pewnością kupię.

12 5 /5
Tribord Easybreath Blauw €39,95