QUECHUA koniec serii mobile

Kołdra + prześcieradło+poduszki (bez materaca)

Turystyka_5,49 Turystyka_5,49 - SLEEPIN'BED COVER 15° QUECHUA - Turystyka
Turystyka_5,49

Sleepin'Bed Cover 15° Camping 2-os. (bez materaca) QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: dla 2 os. do spania na kempingu w temperaturze ok. 15°C, jak we własnym łóżku. 15°C. Spanie dla 2 osób. Dwustronna kołdra, 2 poduszki i prześcieradło/pokrowiec. 5 lat gwarancji!(Bez materaca)

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 249zł99 -40 %

od 149zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 01/07/2016 do

** Od 01/07/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 01/07/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 01/07/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8331616
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatury użytkowania "Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002.
"Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU
Jakie są graniczne temperatury użytkowania? Temperatura graniczna komfortu, to temperatura, w której skulony użytkownik śpiwora pozostaje w równowadze termicznej, nie odczuwa ani ciepła ani zimna (wytyczne dla statystycznego mężczyzny w normalnych warunkach użytkowania).
Konserwacja Nie prać z innymi rzeczami lub delikatnymi kolorami. Stosować 1/3 porcji proszku do prania w pralce. Prać w programie dla tkanin syntetycznych 30°.Suszenierozwiesić w suchym i przewiewnym miejscu, ale nie na słońcu, lub suszyć w suszarce w niskiej temperaturze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt posiada 5-letnią gwarancję licząc od daty zakupu widniejącej na paragonie. Produkt objęty gwarancją zostanie naprawiony bądź wymieniony. Gwarancja pokrywa wady produktu z wyjątkiem wad wynikających z jego normalnego zużycia oraz nieprawidłowego użytkowania. 5-letnia gwarancja będzie uznana wyłącznie po przedstawieniu produktu oraz paragonu.
Gwarancja 5 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON