CROSSCALL

Smartfon dla podróżnika 4G, szczelny i odporny!

Smartfon Odyssey S1

Przeznaczenie: dla podróżników pragnących korzystać w podróży z najnowszych technologii. Skory do przygód temperament smartfonu ODYSSEY-S1 zapewnia większą nowoczesność i dostępność, gdziekolwiek jedziesz: optymalny aparat fotograficzny oraz nowy interfejs Android.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8373760
INFORMACJE TECHNICZNE
Odporność ODYSSEY-S1 nie wymaga żadnego lżejszego traktowania. Wzmocniona struktura i obudowa skutecznie chronią telefon w razie uderzenia lub wypadku podczas uprawiania sportu. 4-calowy ekran Dragontrail™ nie pozostaje w tyle, jest jednocześnie wygodny i wytrzymały. Możesz trenować nie przejmując się.
Szczelność Wierny swojemu przygodniczemu temperamentowi, ODYSSEY-S1 nie boi się zanurzenia w wodzie, ani w kurzu. Spełniający normę szczelności IP68 smartfon jest odporny na długie zanurzenie, dzięki czemu jest niezawodnym partnerem dla tych, którzy przebywają w ekstremalnych warunkach.
Czas działania Trzymaj się. Z opcjonalną baterią o pojemności 3000mAh, ODYSSEY-S1 działa przez 15 h połączeń i 13 dni czuwania. Dni będą długie i intensywne!
Foto / Wideo Podróżując wszędzie ze swoim telefonem, chcesz móc przywieźć z podróży pamiątki godne tej nazwy. Z ODYSSEY-S1, nie musisz się martwić. Jego podwójny aparat fotograficzny 8MP/2MP z przodu i z tyłu uchwyci chwilę i odda ją w przejrzysty i wyraźny sposób.
Dwie karty SIM Zyskaj cenny czas z technologią Double SIM telefonu ODYSSEY-S1. Telefon ma dwa gniazda na kartę SIM, aby móc korzystać z dwóch numerów jednocześnie. Idealne rozwiązanie podczas podróży zagranicznych lub jeśli chcemy korzystać z telefonu służbowego i prywatnego.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON