WED'ZE

Przyczepność, nośność, rozmiar Wide

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Snowboard all mountain Bullwhip 500 WED'ZE - Sprzęt snowboardowy
Narty i snowboard_35

Zestaw snowboardowy Bullwhip 500 All mountain męski WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla zaawansowanego snowboardzisty, który poszukuje deski freeride wide, a także na trasę i poza nią. Deska z klasycznym camberem i średnią sztywnością gwarantuje przyczepność na twardym śniegu. Długi dziób i rocker pozwalają unosić się na puchu. Szeroki środek dostosowany do dużych stóp.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 999zł99 - %

od 999zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Twoja przesyłka już
Koszty przesyłki 0 zł .
Kod produktu : 8371180
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wszechstronność 50 % trasa, 50 % poza trasą, 0 % snowpark.
Zwrotność Średnia sztywność: bardzo dobra przyczepność.
Wyporność Rocker + setback 25mm + duży rozmiar (Wide) = bardzo dobra nośność na puchu.
Przyczepność Klasyczny camber, średnia sztywność: bardzo dobra przyczepność na każdym śniegu.
Dopasowanie 158W cm: 1,70 do 1,76 m. 163W cm: 1,76 do 1,81 m. 168W cm: 1,81 m i więcej.
Sztywność Giętki flex, drewniany rdzeń Wide: dosyć zwrotna przy zmianie krawędzi.
Tolerancja Średnia sztywność zapewnia przyczepność. Progresywna deska tolerująca błędy.
Jakość jazdy Wytłaczany ślizg z PE (extruded base) zapewnia normalną jakość jazdy.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiar
158Wcm / 163Wcm / 168Wcm
Rozmiary
158, 163, 168: 42 > 48
Camber
Klasyczny + Rocker
Kształt
Kierunkowy
Zestaw / deska
Zestaw deska + wiązania
INFORMACJE TECHNICZNE
Kilka słów od szefa produktu Chcieliśmy stworzyć uniwersalną deskę dla osób, które nie są zainteresowane snowparkiem. Ta deska swobodnie zachowuje się na trasie, ale także poza trasą: jaka przyjemność! Jej prototyp w 100% powstał w naszym centrum projektowym w Mountain Store w Passy w Górnej Sabaudii i przez cały okres powstawania był testowany w stacjach znajdujących się niedaleko naszego biura.
Program / Teren jazdy All Road to w najwyższym stopniu deska all-mountain: 50% trasa, 50% poza trasą. Możesz jeździć wszędzie, na każdym śniegu, na trasie, poza trasą, oczywiście w puchu, ale także i na zmrożonym śniegu dzięki dłuższemu i węższemu dziobowi, który mniej uderza w zamarznięty śnieg. Z tego właśnie powodu jej dziób posiada specyficzny kształt.
Nie jeździj do snowparku: ta deska nie jest przeznaczona do skoków ani do jazdy tyłem.
KIERUNKOWY snowboard Kształt deski (lub "shape") jest kierunkowy, co oznacza, że deska posiada przód oraz tył. Nie jest symetryczna. Tył deski jest lekko węższy niż przód. Wiązania, jak i punkty kontaktu deski na śniegu (setback) są lekko przesunięte do tyłu.
Kierunkowy shape gwarantuje lepszą przyczepność podczas wykonywania skrętów, lepszą kontrolę trajektorii oraz większą prędkość podczas wychodzenia z zakrętów.
Klasyczny camber + Rocker Zachowujemy zalety klasycznego cambera (dzięki elastyczności deski, klasyczny camber działa jak sprężyna zapewniają przyczepność na każdym śniegu, dynamikę podczas krawędziowania i wybicie podczas wyjścia z wirażu) oraz zalety rockera (gdy potrzeba, punkty kontaktu deski na śniegu się zbliżają, co zwiększa sterowność deski). Rocker wydłuża i unosi dziób, dzięki czemu deska lepiej sunie w puchu.
Średni i uniwersalny flex Flex (sztywność deski między tyłem i nosem) All Road wynosi około 3/5 - deska jest średnia i uniwersalna. Zapewnia odpowiednie zachowanie przy ścinaniu zakrętów, ale także tolerancję błędów.
Uniwersalna i średnia sztywność Sztywność poprzeczna (sztywność wykrzywionej deski między butami) wynosi około 3/5. Dzięki temu deska jest wystarczająco sztywna, by trzymać się na zakrętach oraz przyspieszać przy wyjściu z zakrętu. Jest także odpowiednio zrywna przy krawędziowaniu. Dlatego All Road jest odpowiednia dla poziomu zaawansowanego - wyczynowego, a jednocześnie pozostaje bardzo przystępna.
Setback 25 mm Setback - niesymetryczne ustawienie punktów nacisku na desce względem środka deski: przesunięcie wstawek do tyłu. Wiązania są przesunięte do tyłu w takiej samej odległości.
Setback 25 mm: większe cofnięcie deski kierunkowej. Zapewnia lepsze trzymanie się podczas skrętu oraz nośność, ponieważ ciężar deski przeniesiony jest na jej tył - w konsekwencji przód się unosi.
Informacje techniczne Szerokość: przód 297 mm, środek 260 mm, tył 289 mm (rozmiar 163 cm). Promień skrętu: 9,0 m. Efektywna krawędź: 1 042 mm. Liczba wstawek: 8 + 8 (3 możliwe ustawienia dla każdego wiązania / 40 mm między nimi).
Zalecany stance: 530 mm.
Wytłaczany ślizg / Jakość jazdy Wytłaczany ślizg (inny sposób wytwarzania ślizgu niż przy spiekanym):
zapewnia normalną jakość jazdy i dobrą wytrzymałość w czasie. Wymaga regularnej konserwacji. Smar najlepiej nakładać co 5 wyjść, przynajmniej raz w roku. Można na początku sezonu, by rozpocząć z bardzo dobrą jakością jazdy. Można też posmarować deskę na koniec sezonu, by głęboko odżywić ślizg. Pozwól ślizgowi wchłaniać smar przez całe lato.
Sprzedawana w zestawie z wiązaniami Illusion 500 i spoilerem typ trasa, poza trasę. To Illusion 700, ale bez Full Pad EVA. Posiada: pasek przy kostce 3D oraz piankę zapewniającą dopasowanie i trzymanie stopy. Pianka pozwala mocno zasznurować buty i cieszyć się wysokim komfortem.
Pasek przedni przy cap strap: pozycja jedynie na palcach, zapewnia niezwykły komfort i trzymanie. System łatwego otwierania Turn Strap: pasek nie będzie Ci już przeszkadzać podczas wkładania stopy w but. 158 cm, 163cm, 168cm, rozmiar L: 42 do 48.
Jaka długość All Road jest odpowiednia dla mnie? Deskę all-mountian wybieramy miższą od naszego wzrostu o 15 lub 20 cm (np. osoba o wzroście 174 cm może wybrać deskę o długości od 154 do 159 cm). Z uwagi na rocker można wybrać trochę większą deskę, mniejsza ułatwi jazdę. Jest to także zalecane dla osób lekkich (w porównaniu z ich wzrostem, większa deska zapewni większą stabilność przy dużej prędkości. 158cm (60 - 80 kg) => od 171 do 176 cm. 163cm (75 - 90 kg) => od 176 do 181 cm. 168cm (85 - +110 kg) => od 181 do 190 cm.
SKŁAD / PORADY
Skład
Klamry
20.00% Polietylen-octan winylu (PEVA), 70.00% Poliamid 6 (PA6), 10.00% Aluminium
Deska
20.00% Włókno szklane, 10.00% Epoxy, 70.00% Drewno
Informacje dotyczące przechowywania Pod koniec dnia wytrzeć krawędzie w celu uniknięcia powstania rdzy. Deskę najlepiej smarować co 5 wyjść. Przechowywanie latem: z dala od promieni słonecznych; wiązania można zostawić na desce.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON