ROSSIGNOL koniec serii mobile

Łatwość obracania się i tolerancja

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Snowboard all mountain GALA  ROSSIGNOL - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Zestaw deska snowboardowa damska GALA + wiązania GALA ROSSIGNOL

ROSSIGNOL
Przeznaczenie: dla początkującej i śr.zaawansowanej snowboardzistki, która poszukuje prostej w jeździe deski all-mountain do nauki jazdy. Zestaw deska-wiązania Gala Amptek Rossignol jest odpowiedni dla początkujących snowboardzistek, ponieważ bardzo ułatwia naukę jazdy. Amptek AutoTurn zapewnia przyczepność i łatwość wykonywania obrotów

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 099zł00 -18 %

od 899zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 07/12/2016 do

** Od 07/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 07/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 07/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8345897
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Program / Teren jazdy Gala to doskonała, uniwersalna i przystępna deska. Na trasie jej mały, klasyczny camber pod butami zapewnia odpowiednią przyczepność, a podwójny Rocker przód/tył zapewnia jej nośność na puchu oraz ułatwia wykonywanie obrotów.
Bardzo duża prędkość ogranicza jej właściwości.
KIERUNKOWY snowboard Kierunkowy kształt (shape) snowboardu: kierunkowe taliowanie deski (wyraźnie zaznaczony przód i tył) - z tyłu deska jest lekko węższa niż z przodu a punkty kontaktu deski na śniegu są lekko cofnięte (setback).
Kierunkowy shape gwarantuje lepszą przyczepność podczas wykonywania zakrętów oraz większą prędkość podczas wychodzenia z zakrętów.
Camber Amptek Auto-Turn: 80% rocker i 20% camber Camber Rossignol Amptek Auto-Turn to połączenie odwróconego camberu oraz małego klasycznego camberu między wiązaniami, który zwiększa przyczepność: 20% Camber klasyczny i 80% Rocker.
I to świetnie się sprawdza:
_ na poziomie początkującym - zaawansowanym gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na twardym śniegu
_ a ten "odwrócony" camber (lub podwójny rocker) zapewnia nośność na puchu i ułatwia obroty / zwiększa zwrotność
Miękki i tolerancyjny flex Flex (sztywność deski między dziobem i nosem) Gala wynosi około 2/5 - deska jest miękka i tolerancyjna.
Ten rodzaj flexu jest jednolity od przodu deski (nosa) do tyłu deski (ogona). Pozwala on przewidzieć zachowanie deski podczas wykonywania skrętów.
Oczywiście przy dużej prędkości lub na mocno zamarzniętym śniegu deska nie będzie w stanie wykonać ładnego ściętego zakrętu: wpadnie w poślizg, co natychmiast przerwie Twoją jazdę.
Mała i tolerancyjna sztywność poprzeczna Sztywność poprzeczna (sztywność wykrzywionej deski między butami) wynosi około 2/5. Dzięki temu Boogey jest poręczna, ale także łatwo wykonuje obroty i toleruje błędy krawędzi.
Mała sztywność zapewnia pewną swobodę między butami (przednia stopa powinna nachylać się pięta/palce a tylna palce/pięta). Jest ona niezbędna przy poziomie początkującym ale także przy freestylu i jibie.
Setback 15 mm Setback - niesymetryczne ustawienie punktów nacisku na desce względem środka deski; przesunięcie wstawek do tyłu.
Wiązania są przesunięte do tyłu w takiej samej odległości.
Setback jest wyrażany w mm.
_ Setback 15 mm => klasyczne cofnięcie deski kierunkowej. Zapewnia to lepsze trzymanie się w zakręcie, ale także nośność na puchu przy Freeridzie, kiedy jest się bardziej odchylonym do tyłu, a przez to przód jest oczywiście podniesiony.
Informacje techniczne Szerokość Przód 280 mm / Środek 234 mm / Tył 280 mm (Rozmiar 146 cm)
Promień skrętu 7,1 m
Efektywna krawędź 1110 mm
Ilość wstawek: 8 + 8 (3 możliwe ustawienia dla każdego wiązania / 40 mm między nimi)
Zalecany stance: 460 mm
Wytłaczany ślizg / Jakość jazdy ślizg: Tłoczony, zapewnia doskonałą odporność.
Wymaga regularnej konserwacji: najlepiej jest nakładać smar co trzecie wyjście; minimum raz na sezon, raczej pod koniec sezonu, by zapewnić ślizgowi ochronę, smar pozostawić, aby mógł głęboko wejść w ślizg.
Sprzedawana w zestawie z wiązaniami Gala GALA // to wiązania all-mountain w klasie ekonomicznej przeznaczone dla początkujących snowboardzistek. Spoiler MainFrame, paski Draft przy podbiciu i palcach oraz podstawa CPU z wkładką Puffy Pad zapewniają: odpowiednie przekazywanie mocy, komfort oraz reaktywność, które gwarantują Tobie przyjemność z jazdy w parku czy all-mountain, bez względu na jakość śniegu oraz deski.
Jaka długość Gala jest odpowiednia dla mnie? Generalnie do jazdy all-mountain powinno wybierać się -15 do - 20 cm.
_ Krótsza ułatwia jazdę. Jest to także zalecane do osób lekkich (w porównaniu z ich wzrostem).
_ Dłuższa zwiększa stabilność przy dużej prędkości. Jest to także zalecane do osób ciężkich (w porównaniu z ich wzrostem).


146 cm (40 - 70 kg) => od 161 cm do 170 cm
150 cm (50 - 85 kg) => od 165 cm do 175 cm
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON