WED'ZE

Wszechstronna: snowpark, trasa, poza trasą; duża

Snowboard freestyle END ZONE 500 Park &Ride

Przeznaczenie: dla zaawansowanego snowboardzisty, który poszukuje bardzo wszechstronnej deski do snowparku, na trasę i poza nią. Twin Tip (symetryczna deska, wyśrodkowane wiązania) do jazdy w obu kierunkach. Klasyczny camber dla popu i przyczepności na trasie. Szeroka deska z rockerem i powder Stance na puch.

Kolor : CZERWONY / OCHRA

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8344832
INFORMACJE TECHNICZNE
Kilka słów od szefa produktu Jeśli musiałbyś wybrać tylko jedną...
Program / Teren jazdy Park & Ride, jak wskazuje jej nazwa, jeździ tak samo dobrze w snowparku, na trasie i poza nią.
W snowparku szczególnie nadaje się do skoków (stoły). Będziesz czuć się bezpiecznie podczas wyskoków i lądowania. Jej klasyczny camber zapewnia pop do skoków i stabilność przy dużej prędkości. Jej rocker gwarantuje manewrowość, ale i nośność na puchu. Dzięki POWDER STANCE w puchu będziesz czuć się jak podczas jazdy freeride.
Snowboard TWIN TIP Kształt deski (shape) to Twin Tip. Taliowanie deski jest całkowicie symetryczne (przód/tył), co zapewnia doskonałą symetrię - cechy deski do takiej samej jazdy w obu kierunkach. Kształt Twin Tip gwarantuje całkowitą równowagę podczas obrotów (na ziemi i w powietrzu).
CAMBER Rocker + klasyczny + Rocker Zachowujemy zalety klasycznego cambera (dzięki elastyczności deski klasyczny camber działa jak sprężyna zapewniają przyczepność na każdym śniegu, dynamikę podczas krawędziowania i wybicie podczas wyjścia z wirażu) oraz zalety rockera (gdy potrzeba, punkty kontaktu deski na śniegu się zbliżają, co zwiększa sterowność deski). Rocker wydłuża i unosi dziób, dzięki czemu deska lepiej sunie w puchu.
Średni i uniwersalny flex Flex (sztywność deski między tyłem i nosem) Carve wynosi około 3/5 - deska jest średnia i uniwersalna. Zapewnia odpowiednie zachowanie przy ścinaniu zakrętów, ale także tolerancję błędów.
Uniwersalna i średnia sztywność Sztywność poprzeczna (sztywność wykrzywionej deski między butami) wynosi około 3/5. Dzięki temu deska jest wystarczająco sztywna, by trzymać się na zakrętach oraz przyspieszać przy wyjściu z zakrętu. Jest także odpowiednio zrywna przy krawędziowaniu. Jest też stosunkowo giętka, by trochę uprawiać freestylu. Ta średnia sztywność sprawia, że Park & Ride jest wszechstronna, a nie tylko do jibu.
Setback 0 mm, możliwość regulacji do 60 mm: powder stance Setback - niesymetryczne ustawienie punktów nacisku na desce względem środka deski: przesunięcie wstawek do tyłu. Wiązania są przesunięte do tyłu w takiej samej odległości.
0 mm: brak cofnięcia - deski Twin Tip są całkowicie wyśrodkowane, co umożliwia jazdę w obu kierunkach, ale także zapewnia równowagę przy obrotach (w powietrzu i na stoku).
Informacje techniczne Szerokość: przód 300 mm, środek 258 mm, tył 300 mm (rozmiar 153 Wide). Promień skrętu: 8,3 m (153 Wide). Krawędź efektywna: 1 115 mm. Liczba wstawek: 2 x (10 + 2) =24 (4 możliwe pozycje wiązań / 20 mm między każdą pozycją - ostatnia seria insertów jest przesunięta, co pozwala zamontować wiązania na POWDER STANCE = setback 60 mm).
Zalecany stance: 565 mm.
Wytłaczany ślizg / Jakość jazdy Wytłaczany ślizg (inny sposób wytwarzania ślizgu niż przy spiekanym):
zapewnia normalną jakość jazdy i dobrą wytrzymałość w czasie. Wymaga regularnej konserwacji. Smar najlepiej nakładać co 5 wyjść, przynajmniej raz w roku. Można na początku sezonu, by rozpocząć z bardzo dobrą jakością jazdy. Można też posmarować deskę na koniec sezonu, by głęboko odżywić ślizg. Pozwól ślizgowi wchłaniać smar przez całe lato.
Sprzedawana w zestawie z wiązaniami Illusion "500" i spoilerem typ freestyle. To Illusion 700, ale bez Full Pad EVA; posiada: pasek przy kostce 3D oraz piankę zapewniającą dopasowanie i trzymanie stopy. Pianka pozwala mocno zasznurować buty i cieszyć się wysokim komfortem.
Pasek przedni przy cap strap; pozycja jedynie na palcach, zapewnia niezwykły komfort i trzymanie. System łatwego otwierania Turn Strap; pasek nie będzie Ci już przeszkadzać podczas wkładania stopy w but. 152 cm - rozmiar M: 36 do 42.
153 cm W i 158 cm W - rozmiar L: 42 do 48.
Jaka długość Park & Ride jest odpowiednia dla mnie? Do freestylu można wybrać dosyć krótką deskę: -20 do -25 cm. (np. osoba o wzroście 166 cm może wybrać deskę o długości od 154 do 149 cm). Krótsza ułatwia wykonywanie obrotów i figur. Większa zapewnia większą stabilność przy dużej prędkości i lepsze lądowanie. Podczas wybierania Park & Ride należy zdecydować się na dosyć krótką deskę. Rozmiar 158 Wide jest specjalnie dopasowana do osób o dużej wadze.
152 cm - 1,65 do 1,76 m. 153 cm WIDE - 1,70 do 1,80 m. 158 cm WIDE - 1,80 do 1,90 m (+ 85 kg).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON