INESIS

Wygodne bermudy ze 100% bawełny!

Kod produktu : 8382276

Spodenki bermudy 500 białe

Przeznaczenie: dla golfisty na zimne dni. Wygodne bermudy ze 100% bawełny!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
Zmiana rozmiarówki

Zmieniliśmy i poprawiliśmy naszą rozmiarówkę po badaniach przeprowadzonych przez dział badań i rozwoju na bardzo dużej grupie kobiet różnych narodowości. Zachęcamy do skorzystania z poradnika "Jak wybrać rozmiar" znajdującego się na tej stronie internetowej. Radzimy wybrać rozmiar o numer mniejszy od zazwyczaj noszonego.

Charakterystyka odzieży Inesis

Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.

Historia produktu

Bermudy 500 zostały przeprojektowane na 2017 r. Model powstał jako uzupełnienie cieszących się uznaniem klasycznych modeli: koszulki, swetra i spodni model 500. Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Połącz różne kolory i stwórz własną, niepowtarzalną stylizację!

Interesujące detale

Spodenki są uszyte ze 100% bawełny poddanej wcześniejszemu praniu, dzięki czemu tkanina jest bardziej elastyczna i miękka. Posiadają 5 szlufek, w które można wsunąć pasek o maksymalnej szerokości 4,5 cm. 2 boczne kieszenie zapewniają łatwy dostęp do piłek, tee i pitchforków. 2 kieszenie z tyłu, do których łatwo można schować kartę wyników i rękawicę. Na kieszeniach nadruk w drobne paseczki.

Cecha specjalna

Dopasowanie długości: spodenki można pozostawić w oryginalnej długości lub skrócić podwijając je 1 lub 2 razy.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON