Przypominamy, że w najbliższą niedziele sklepy Decathlon będą zamknięte, ale zawsze możesz zrobić zakupy online.
TRIBORD

Wygodny boardshort ograniczający podrażnienia

Spodenki Bidarte Mood JR

Przeznaczenie: dla chłopców od 8 do 14 lat do regularnego uprawiania surfingu i bodyboardu. Odpowiednie do wszystkich sportów wodnych. Długi boardshort idealny do doskonalenia umiejętności w surfingu i bodyboardzie! Elastyczny pasek i miękki materiał zapewniają stabilność i optymalny komfort podczas surfowania.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8383477
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolorystyka

Dostępne w 6 wersjach!

Rozmiary

Dostępne w rozmiarach 8 lat, 10 lat, 12 lat i 14 lat.

Nazwa produktu

Dlaczego Bidarte?
To słowo to nazwa plaży położonej w pobliżu siedziby marki Tribord, która jest miejscem znanym przez surferów w Kraju Basków z wyjątkowych fal.

Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, która znajduje się nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego w Kraju Basków, w mieście Hendaye Plage.

wszyte slipki

Wewnętrzne slipki tych szortów pełnią zarówno rolę podtrzymującą, jak i higieniczną. Tworzywo 100% poliestrowe, gęsto tkane i z otworkami odprowadzającymi, przepuszczającymi wodę i piasek, bez ryzyka dla dziecka.

Szybkie suszenie

Dziecko powinno jak najszybciej wyschnąć, dla jego komfortu. Dlatego te spodenki kąpielowe zostały stworzone, aby umożliwić szybkie odprowadzanie wody (oczko w kieszeni bocznej, odprowadzenia w slipkach wewnętrznych). Tworzywo jest impregnowane, aby zapobiec zatrzymywaniu wody, a z drugiej strony sprawia, że woda z niego spływa. Ta powłoka, która może niszczeć podczas prania, może być odnowiona w każdej chwili poprzez włożenie produktu do suszarki bębnowej.

Dostosowanie do budowy ciała

Elastyczny pasek szortów dopasowuje się precyzyjnie do talii dziecka. Tasiemka w pasku zapobiega przemieszczaniu się szortów po założeniu, dzięki czemu można bez obaw surfować w falach!

Swoboda ruchów

Elastyczny materiał i rozcięcia u dołu nogawek zapewniają dziecku większą swobodę ruchów w falach.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
Dodatkowe informacje
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON