DOMYOS

Moje ulubione spodenki!

Spodenki Gym

Przeznaczenie: do zajęć gimnastycznych o niedużej lub umiarkowanej intensywności. Moje ulubione spodenki: bardzo elastyczne i bardzo komfortowe, dostosowują się do wszystkich moich ruchów podczas ćwiczeń!

Kolor : SZARONIEBIESKI

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8324666
INFORMACJE TECHNICZNE
Nasze kolekcje ubrań do gimnastyki i fitnessu dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama odzieży została opracowana z myślą o zajęciach gimnastycznych i fitness dla dzieci (trampolina, step, trening obwodowy, napinanie mięśni, rozciąganie, itp.), które idealnie pozwalają utrzymać im formę i dobry stan zdrowia.

Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością.

Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Spodenki z elastanem do zajęć fitness W zależności od swoich potrzeb możesz w tej samej ofercie wybrać spodenki, rybaczki lub legginsy.
Te ubrania dostępne są w jednym kolorze i melanżu.

Te produkty zostały wykonane z przewagą bawełny i domieszką elastanu, który zwiększa swobodę ruchów podczas zajęć fitness lub innej aktywności sportowej.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON