TRIBORD

Elastyczny boardshort ograniczający podrażnienia

Kod produktu : 8383482

Spodenki Lafitenia Tension JR

Przeznaczenie: dla chłopców od 8 do 14 lat, intensywnie uprawiających surfing. Odpowiednie do wszystkich sportów wodnych. Długie spodenki na dłuższe surfowanie. Zapobiegają podrażnieniom i posiadają nowy, płaski pasek, dzięki czemu stabilnie pozostają w miejscu i zapewniają swobodę ruchu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolorystyka

Dostępne w 3 wersjach!

Rozmiary

Dostępne w rozmiarach 8 lat, 10 lat, 12 lat i 14 lat.

Nazwa produktu

Dlaczego Lafitenia?
Tak nazywa się fala, którą spotyka się na północ od Saint Jean de Luz.
Jest znana w świecie i surferzy z całego świata przyjeżdżają się z nią zmierzyć, w tym wyjątkowym miejscu, u stóp klifu. Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, w nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, w Kraju Basków, w mieście Hendaye.

Szybkie suszenie

Dziecko powinno jak najszybciej wyschnąć, dla jego komfortu. Dlatego te spodenki kąpielowe zostały stworzone, aby umożliwić szybkie odprowadzanie wody. Tworzywo jest impregnowane, aby zapobiec zatrzymywaniu wody, a z drugiej strony sprawia, że woda z niego spływa. Ta powłoka, która może niszczeć podczas prania, może być odnowiona w każdej chwili poprzez włożenie produktu do suszarki bębnowej.

Dostosowanie do budowy ciała

Płaski pasek szortów dopasowuje się precyzyjnie do talii dziecka. Tasiemka w pasku zapobiega przemieszczaniu się szortów po założeniu, dzięki czemu można bez obaw surfować w falach!

Swoboda ruchów

Materiał stretch zapewnia dziecku lepszą swobodę ruchu w falach.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON