DOMYOS

Ciepłe i odprowadzające wilgoć spodnie!

Spodnie ciepłe Energy

Przeznaczenie: do zapewnienia ciepła przed treningiem (gimnastyka / fitness), w trakcie i po jego zakończeniu. Spodnie z połączenia 2 materiałów: poliestru i elastanu - takie zastawienie umożliwia odprowadzanie wilgoci. Przewiewne strefy. Czesana wierzchnia strona materiału zapewnia miękkość. Kieszenie z boku.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367572
INFORMACJE TECHNICZNE
Ciepłe i oddychające spodnie! Idealne spodnie dla aktywnych, do noszenia przed zajęciami fitness, w ich trakcie oraz po treningu.
Rozciągliwy materiał ułatwia wykonywanie ruchów.
Przewiewny 2 materiał.
Czesany z wierzchu materiał zapewnia miękkość.
Czesany od wewnątrz materiał gwarantuje ciepło.
Kieszenie z boku.
Bardzo designerski krój Slim.
Koncepcja produktów tekstylnych do gimnastyki w szkole i fitnessu dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach gimnastyki w szkole oraz fitness dla dzieci (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie.

Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością.

Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON