DOMYOS

Spodnie z lekkiego i miękkiego moltonu

Spodnie dla maluchów

Przeznaczenie: do zabaw sportowych. Spodnie z lekkiego moltonu: materiał nie jest czesany od spodu, dzięki czemu spodnie są lżejsze. Bardzo miękki dzięki zawartości elastanu.

Kolor : JASNONIEBIESKI

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8352473
INFORMACJE TECHNICZNE
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, tunele, walce, itp.). Mogą one swobodnie po nich się chodzić, biegać, skakać wspinać się, turlać przy utrzymaniu równowagi.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Chroniące przed zimnem spodnie do gimnastyki Dosyć lekkie spodnie, idealne na zajęcia gimnastyki.
Zawierają niedużą domieszkę elastanu, który ułatwi Twojemu dziecku wykonywanie ruchów.
Prążkowany ściągacz w dole.

Ciepłe spodnie (trochę mniej niż drapany molton).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON