DOMYOS

Ciepłe spodnie z kieszeniami. Ściągacze w dole.

Spodnie do fitnessu

Przeznaczenie: do zajęć fitness o niedużej aktywności. Spodnie z moltonem od spodu. Bardziej dopasowany krój i 2 zasuwane kieszenie. Gumka w pasie i sznurek ściągający. Pasek z podszewką.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8365959
INFORMACJE TECHNICZNE
Ciepłe spodnie idealne do fitnessu! Te spodnie posiadają prosty, ściągacze w dole nogawek, modny krój oraz rozciągliwy, wzmocniony pasek.
Ubranie można często prać w pralce i suszyć.

Posiada dwie kieszenie na suwak oraz sznurek ściągający.

Nowoczesny design ze szwem.
Koncepcja produktów tekstylnych fitness dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON