INESIS

Odzież, w której gra nabiera płynności...

Spodnie do golfa 900 granatowe

Przeznaczenie: do gry w golfa. Odzież, w której gra nabiera płynności...

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8329627
INFORMACJE TECHNICZNE
Informacja o rozmiarze Rozmiar 44 jest odpowiedni dla mężczyzny o wzroście 1,85 m.
Interesujące detale Elastyczna tkanina przeszła precyzyjne testy porównawcze. Celem był wybór materiału, który jest jednocześnie wygodny, odpowiedni do odzieży o eleganckim kroju oraz łatwy w konserwacji. Po wewnętrznej stronie dodaliśmy istotny szczegół - przyczepną taśmę, dzięki której koszulka polo nie wysuwa się ze spodni. Szlufki są odpowiednie do pasków o szerokości do 4 cm.
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
Historia produktu Spodnie model 900 są wykonane z nowego, technicznego materiału. Powstały na bazie modelu "Regular". Pragnęliśmy, by w gamie pojawiły się bardzo lekkie, miękkie spodnie, które sprawdzą się w najgorętsze dni lata.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszej oferty i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Spodnie zostały poddane testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowują pierwotny kształt i kolor. Testy są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i potwierdzają, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na całym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszej odzieży, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON