QUECHUA koniec serii mobile

Wiatroszczelne, hydrofobowe i oddychające

Narciarstwo biegowe_50 Narciarstwo biegowe_50 - Spodnie do narciarstwa biegowego męskie Capcir 100 QUECHUA - Sporty zimowe
Narciarstwo biegowe_50

Spodnie narciarskie wiatroszczelne męskie QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do biegów narciarskich. Te hydrofobowe spodnie łatwo jest złożyć i schować do torby. Dzięki uniwersalnemu charakterowi można je również stosować jako spodnie wierzchnie podczas zajęć na świeżym powietrzu.
Decathlon
do 169.99 -41%

od

99.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 13/07/2016 do

* Cena od 13/07/2016 i do wyczerpania zapasów!
169.99 %
169.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8156588
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wodoodporność Nieprzemakalna powłoka, szczelne szwy, podszewka z siatki.
Oddychalność Oddychająca powłoka, wentylacja pod kolanami, zamki po bokach.
Swoboda ruchów Luźny krój, profilowane kolana.
Ochrona przed wiatrem Materiał wiatroszczelny. Można nosić samodzielnie lub jako spodnie wierzchnie.
Wentylacja Boczne suwaki zapewniają wentylację, odprowadzając nadmiar ciepła.
Łatwość zakładania / zdejmowania Suwak wzdłuż całej nogawki, aby założyć i zdjąć spodnie bez zdejmowania butów.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiary
od 36 do 50.
Kolor
czarny.
Waga
0,494 kg w rozmiarze 44.
INFORMACJE TECHNICZNE
Krój Klasyczny krój. Można nosić na legginsy.
Regulacja w pasie Patki na rzep.
Łatwe zakładanie Zintegrowany, szczelny suwak na całej długości nogawki, aby ułatwić zakładanie spodni bez konieczności zdejmowania butów.
Oddychalność materiału Aby sprawdzić oddychalność materiału, mierzy się jego współczynnik oporu parowania RET (test oparty na normie ISO 11092). Im mniejszy opór, w tym większym stopniu materiał przepuszcza parę wodną wytwarzaną przez ciało podczas wysiłku, tym bardziej zatem jest oddychający. Na przykład: RET < 9 = materiał o wysokim poziomie oddychalności / 9 RET20 = materiał o niskim poziomie oddychalności lub nieoddychający.
Hydrofobowość materiału Hydrofobowy materiał nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Dzięki temu materiał nie nasiąka wodą i pozostaje ciepły, lekki i oddychający. Hydrofobowość uzyskuje się przez odpowiednią impregnację zewnętrznej strony materiału. Impregnacja wymaga regularnego odnawiania (zalecamy przy każdym praniu). W naszych sklepach można znaleźć produkty przeznaczone specjalnie do tego celu. Wszystkie spodnie wierzchnie Quechua posiadają powłokę hydrofobową.
SKŁAD / PORADY
Skład 100% poliester.
Zalecenia dot. konserwacji Prać w temperaturze 30°C. Używać płynu do prania, nie używać zmiękczającego płynu do płukania tkanin. Przed praniem zapiąć suwaki i rzepy. Przy każdym praniu odnawiać właściwości hydrofobowe za pomocą odpowiednich produktów do impregnacji. We wszystkich sklepach Decathlon dostępna jest pełna gama produktów przeznaczonych specjalnie do materiałów nieprzemakalnych i oddychających. Ich zastosowanie pozwoli zachować właściwości i zwiększyć trwałość produktu.
Informacje dotyczące przechowywania Produkt przechowywać na wieszaku lub złożony w suchym i czystym miejscu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Zespół naszych projektantów ma swoją siedzibę u stóp Mont Blanc we francuskim departamencie Górnej Sabaudii, gdzie przez cały rok pracuje nad stworzeniem estetycznych i prostych produktów technicznych, które następnie poddajemy surowym testom praktycznym, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko sprawdzanie ich w warunkach, w jakich będą używane przez naszych Klientów, pozwoli nam na ciągłe doskonalenie produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON