KALENJI

Bardzo lekkie i oddychające + zasuwane kieszenie!

Spodnie KIPRUN

Przeznaczenie: do biegania w chłodne dni. Zapomnisz, że masz na sobie te bardzo lekkie spodnie! Posiadają 2 zasuwane kieszenie oraz suwaki w dole nogawek, dzięki czemu możesz zdjąć spodnie bez zdejmowania butów.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367685
INFORMACJE TECHNICZNE
Odprowadzanie potu Te spodnie zostały opracowane z zastosowaniem technologii Equarea, która umożliwia dobre odprowadzanie potu. Co więcej, posiadają one duże strefy z siateczką pod kolanami. Gumka w pasie zapewnia większy komfort. Dzięki swojej lekkości spodnie nie przyklejają się do spoconej skóry.
Łatwość zakładania / zdejmowania Te spodnie wyposażone są w suwak u dołu nogawek, umożliwiający zakładanie lub zdejmowanie spodni bez konieczności zdejmowania butów.
Łatwość przechowywania Spodnie posiadają 2 zasuwane kieszenie, do których można schować telefon, klucze, rękawiczki itp.
Widoczność Produkt posiada wiele mocnych odblasków (> 350 cd/lux.m2), w tym logo z przodu i z tyłu ubrania.
Te elementy odbijają światło wyemitowane przez reflektory samochodu.
Ten produkt nie jest odzieżą ochronną.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Te spodnie były testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort w czasie treningu w chłodne/zimne dni. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON