WED'ZE

Zawsze ciepła i sucha skóra

Odziez narty snowboard meska Odziez narty snowboard meska - Spodnie narciarskie męskie WED'ZE - Narty, Snowboard
Odziez narty snowboard meska

Spodnie narciarskie FIRSTHEAT męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla początkującego/jeżdżącego rekreacyjnie narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje ciepłych i nieprzemakalnych spodni. Spodnie FIRSTHEAT są doskonałe jeśli chodzi o lekkość, ciepło i dobrą nieprzemakalność, które umożliwiają bezpieczną i komfortową naukę jazdy…

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 84zł00 - %

od 84zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od 30/09/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 30/09/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8304394
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Wodoodporność Spodnie FIRSTHEAT zostały zaprojektowane z myślą o dniu (około 4 godz) spędzonym na nartach. Spodnie zostały wykonane z materiału oraz specjalnej powłoki, aby zatrzymywać wodę. Dzięki temu są odpowiednie na niepogodę (deszcz, śnieg, wiatr). W celu sprawdzenia nieprzemakalności oraz szczelności spodni umieściliśmy je pod specjalnym prysznicem, który odtwarzał warunki, które narciarz może napotkać podczas jazdy.
Hydrofobowość materiału Hydrofobowy materiał nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Spodnie Wed'ze wyposażone są w hydrofobowy materiał, który wydłuża wytrzymałość ubrania podczas niepogody oraz ogranicza wsiąkanie wody w materiał. Jest to dodatkowe rozwiązanie techniczne, dzięki któremu narciarz najdłużej jak to tylko możliwe pozostaje suchy podczas dnia spędzonego na nartach.
Tę powłokę należy regularnie odnawiać za pomocą odpowiednich produktów sprzedawanych w naszych sklepach
Izolacja termiczna i podszewka z watoliny Izolacja termiczna to umiejętność dostosowywania się ubrania do aktywności fizycznej ciała i do środowiska zewn. Zapewnia ona najlepszy komfort termiczny przez czas trwania aktywności (ani za ciepło, ani za zimno).
Do utrzymania ciepła używamy izolacji z watoliny. Watolina to materiał syntetyczny na bazie poliestru. Przechowuje w zależności od rozmiaru włókien większą lub mniejszą ilość powietrza.
Im grubsza jest watolina, tym więcej powietrza jest przechowywane i tym jest ona cieplejsza
Solidność Wiemy, ile zużywamy energii podczas każdego wypadu na stok... Dlatego wyjątkowo ważny jest dla nas odpowiedni wybór elementów, z których wykonujemy nasze produkty. Wytrzymałość materiałów oraz ich połączeń została sprawdzona podczas wielodniowych testów, które okazały się bardzo pouczające!
Zalecenia dotyczące użytkowania Z uwagi na zmienną pogodę warto ubierać się warstwowo. Jednak, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wybieranych ubrań: Ciepłe ale i oddychające techniczne spodnie wewnętrzne (zapewniające odprowadzanie wilgoci) powinno znajdować się w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Nic tak nie przeszkadza jak mokre od potu nogi podczas jazdy na nartach. Należy unikać bawełny, a wybierać materiał syntetyczny, który jest bardziej oddychający i lepiej wentylowany.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w takich warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach (w padającym śniegu, w zimnie, w puchu). Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW