WED'ZE

Wydajność i komfort rozciągliwego materiału

Spodnie narciarskie SLIDE 500

Przeznaczenie: do regularnej jazdy, dla narciarki poszukującej wodoodpornych, wiatroszczelnych i ciepłych spodni. Przylegający krój. Wydajność i komfort elastycznego materiału.

Kolor : Fuksja

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371058
INFORMACJE TECHNICZNE
Czy moje spodnie dobrze ochronią mnie w niepogodę? Aby spodnie Slide 500 Slim były odporne na niepogodę (deszcz, śnieg, wiatr, itp.), zostały wykonane z hydrofobowego i wiatroszczelnego materiału zapewniającego doskonałą izolację termiczną.
Do czego służy hydrofobowość w moich spodniach? Hydrofobowy materiał nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Spodnie Slide 500 Slim zostały wykonane z materiałów blokujących wodę. Dzięki temu są odpowiednie na niepogodę. Jest to dodatkowe rozwiązanie techniczne, dzięki któremu narciarz najdłużej, jak to tylko możliwe pozostaje suchy podczas dnia spędzonego na nartach. Tę powłokę należy regularnie odnawiać za pomocą odpowiednich produktów sprzedawanych w naszych sklepach.
Czym jest membrana i do czego służy? Membrana tych spodni to bardzo cienki materiał umieszczony od wewnętrznej strony materiału zewnętrznego. Dzięki właściwościom wodoodpornym blokuje wodę od zewnątrz, ale odprowadza wyprodukowaną przez ciało wilgoć od wewnętrznej strony. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoja skóra pozostała ciepła i sucha, membrana jest niezastąpionym rozwiązaniem.
Czy wiesz, że wiatr wpływa na odczuwanie przez Ciebie zimna? Z tego właśnie powodu przy temperaturze 0°C i wietrze wiejącym z prędkością 20 km/h odczuwalna temperatura wynosi -10°C. Materiały nazywane "wiatroszczelnymi" pozwalają zmniejszyć to wychłodzenie. Uniemożliwiają one obieg powietrza pod ubraniem, który może być spowodowany przez wiatr lub prędkość rozwiniętą podczas aktywności sportowej.
Jak mam się ubrać, aby nie odczuwać w nogach zimna na trasie? By zachować ciepłą i suchą skórę, radzimy stosowanie zasady 2 warstw. Ta zasada jest prosta: należy zakładać 2 warstwy ubrań (każda z nich ma specjalną funkcję). Bielizna oraz legginsy narciarskie wytwarzają oraz utrzymują ciepło. Spodnie narciarskie chronią przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wszystkie te warstwy muszą być oddychające, by odprowadzać wilgoć.
Porady dot. prania Chcąc zachować jak najdłużej właściwości spodni zalecane jest: prać oddzielnie w pralce w temperaturze 30°C. Program do tkanin syntetycznych. Wywrócić na lewą stronę. Użyć niewielkiej ilości proszku. Nie stosować płynu do płukania tkanin. Wycisnąć ręcznie. Suszyć na wieszaku w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie czyścić chemicznie. Nie kłaść na kaloryferze. Można przywrócić wodoodporność materiału zewnętrznego za pomocą impregnatów do odzieży w sprayu. Zapoznać się z treścią metki.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
12 klientów Decathlon, którzy przetestowali produkt w Tignes podczas końcowej fazy opracowywania naszego produktu. Chcesz być częścią naszej grupy testerów? Skontaktuj się z nami na wedze.com!
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON