TRIBORD koniec serii mobile

Funkcjonalne, wzmocnione i z kieszeniami

Odziez zeglarska Żeglarstwo, SUP, Kajakarstwo - Spodnie Offshoroa D niebieskie TRIBORD - Sporty
Odziez zeglarska

Spodnie żeglarskie Offshoroa damskie TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do uprawiania żeglarstwa w trudnych warunkach atmosferycznych. Nieprzemakalne i oddychające spodnie do sztormiaka, stworzone do ochrony żeglarza. Zapinane na suwak kieszenie podszyte polarem są prawdziwym schronieniem dla rąk.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 399zł99 -25 %

od 299zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 21/12/2016 do

** Od 20/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 20/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 21/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 24/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8319497
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Nieprzemakalność >10000 mm. Test. w ulewie 300 L/h/m² przez 4 h. 100% uszczelniona.
Oddychalność Powłoka Novadry zapewnia oddychalność tkaniny na poziomie RET 12.
Widoczność Odblaski na plecach i logo Tribord intensyfikują słabe źródła światła.
Wytrzymałość na ścieranie Wzmocnienia na pośladkach, kolanach i piętach zapobiegają zużyciu.
Izolacja termiczna Dopasowanie w kostkach, wysoki krój, zapewniający dobrą ochronę kl. piersiowej.
Łatwe użytkowanie Dwie kieszenie do ogrania rąk z podszewką z polaru i kieszeń cargo na udzie.
Hydrofobowość Materiał ze specjalną powłoką umożliwia ześlizgiwanie się z niego wody.
Solidność Wodoodporne i wytrzymałe szwy i materiał. Wzmocn. końce szwów. Gwarancja 2 lata.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Pora roku
lato
Żegluga
zmienna pogoda
Częstotliwość
regularna
INFORMACJE TECHNICZNE
Nieprzemakalność Tworzywo Beaufort 2L+, wyłącznie od Novadry, zapewnia pozostanie suchym, nawet w ulewnym deszczu. Dzięki tworzywu, ale także krojowi i jakości wykonania, podczas testu w symulatorze deszczu, spodnie Offshore pozostały przez 4 h poddane warunkom odpowiadającym deszczowi 300 L/h/m², i nie przeciekła przez nie ani jedna kropla wody. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 10000 mm słupa wody. Wszystkie szwy są w 100% szczelne.
Czym jest test nieprzemakalności zwany testem natryskowym? Protokołowany test, podczas którego ubranie umieszcza się pod natryskiem odtwarzającym różne warunki pogodowe. Wszystkie nasze produkty są w 100% nieprzemakalne po przejściu testu trwającego ponad 4h, symulującego deszcz o intensywności od 300 L/H/m² do 450 L/H/m², zależnie od przeznaczenia produktu. Aby zdać sobie sprawę ze znaczenia tych wielkości, światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r., a w Paryżu spada średnio 2 L/h/m².
Zapięcie spodni Centralne zapięcie na suwak z wtryskiwanego plastiku jest odporne na utlenianie powodowane przez sól, dzięki specyficznej budowie ząbków. Posiada również wewnętrzną klapę sztormową, aby zagwarantować doskonałą wodoszczelność.
Wzmocnienia Wzmocnienia na kolanach, pośladkach i piętach wykonane są z tworzywa odpornego na przetarcia i zużycie, zwiększającego nieprzemakalność w tych strefach, narażonych na większy nacisk.
Pasek spodni Talia spodni Offshore posiada regulację za pomocą pół-elastycznych pasków z rzepami.
Przechowywanie Duża kieszeń „cargo” na prawym udzie posiada szerokie zapięcie i tasiemkę „sztormową”, do zabezpieczenia przenoszonych rzeczy.
Szczelność na zakończeniach Regulacja w kostkach za pomocą pasków z rzepami, aby ograniczyć możliwość wlewania się wody.
Kieszenie do ogrzania rąk Dwie duże kieszenie na piersiach, zapięte na wtryskiwane suwaki, z podszewką z polaru 240 g, aby zapewnić ciepło i ochronę dłoniom.
Widzialność Szeroka naszywka odblaskowa 3M umieszczona na plecach intensyfikuje słabe źródła światła. Tę samą właściwość mają logo Tribord, które także są odblaskowe.
Impregnacja materiału Impregnację materiału spodni Offshore uzyskuje się poprzez nałożenie powłoki na ich powierzchnię. Ta powłoka powoduje ześlizgiwanie się wody z powierzchni materiału, bez jej wchłaniania. Tym sposobem materiał nie nasiąka wodą i pozostaje lekki, oddychający i ciepły. Ta powłoka powinna być odnawiana podczas użytkowania ubrania. W naszej gamie dostępne są produkty służące do tego celu, a wśród naszych porad dotyczących konserwacji znajdują się sposoby na odnowienie impregnacji spodni.
Dlaczego wiatroszczelność produktu jest istotna? Ważne jest, aby zabezpieczyć się przed wiatrem, zarówno podczas ruchu, jak i w spoczynku, ponieważ wiatr bardzo wychładza ciało. Zgodnie z modelem „Windchill”, który pozwala na pomiar temperatury odczuwanej pod wpływem wiatru i zimna: przy temp. 5°C, połączonej z wiatrem 30 km/h, temp. odczuwalna wynosi 0°C. Jeśli temp. powietrza wynosi 0°C, a prędkość wiatru 40 km/h, temp. odczuwalna wynosi -7°C. Spodnie Offshore pozwalają zapobiec takiemu działaniu wiatru.
Czym jest membrana HYDROFILOWA, nieprzemakalna i oddychająca? Membrana działa etapami, odprowadzając pot. Po pierwsze, tkanina nasiąka parą wodną, aż do saturacji, następnie odprowadza wilgoć na zewnątrz dzięki różnicy ciśnień pomiędzy wewn. i zewn. stroną kurtki. Największą zaletą membrany hydrofilowej jest to, że nie jest porowata, nie trzeba więc jej obficie spłukiwać, aby pozbyć się kryształków pochodzących ze słonej wody. Poziom oddychalności jest dzięki temu stały.
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
100.0% Poliamid
Podszewka główna
100.0% Poliester
Klin
100.0% Poliester
Druga podszewka
100.0% Poliamid
Zalecenia dot. konserwacji Przy pierwszym praniu prać osobno.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, unikając umieszczania odzieży oznakowanej Novadry® na źródle ciepła typu grzejnik, co mogłoby uszkodzić membranę lub powłokę oddychającą.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Novadry odtwarza warunki deszczowe w swoim symulatorze warunków meteorologicznych. Po 4 godz. w deszczu o natężeniu 300 L/h/m² nasza odzież pozostaje wodoodporna i oddychająca, dzięki czemu skóra cały czas jest sucha. Aby zdać sobie sprawę ze znaczenia tych wielkości, światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/ m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r. (National oceanic and atmospheric administration, USDC) a w Paryżu spada średnio 2 L/h/m² (www.Paris.fr).
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...