INESIS

Wybierz bawełnę z domieszką elastanu!

Spodnie Smar'tee damskie mięta

Przeznaczenie: do gry przez cały rok. Model damski. Wybierz bawełnę z domieszką elastanu - to jeszcze większa wygoda podczas gry!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8329625
INFORMACJE TECHNICZNE
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
Historia produktu Spodnie Smar'tee zostały uszyte z bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu są niezwykle wygodne - zarówno na treningach, jak i podczas rozgrywki. Krój został stworzony na bazie modelu "Regular". Elastyczny materiał zwiększa swobodę ruchów.
Interesujące detale Wybór tkaniny (bawełna + elastan) jest wynikiem precyzyjnych testów porównawczych. Udało nam się połączyć komfort, idealny krój i styl oraz łatwą konserwację spodni. 5 szlufek może przytrzymać pasek o szerokości do 4 cm.
Nasza modelka nosi... Rozmiar 40 jest odpowiedni dla kobiet o wzroście 1,69 cm.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistek na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o spodniach Smar'tee. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Spodnie zostały poddane testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowują pierwotny kształt i kolor. Testy są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i potwierdzają, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na całym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszej odzieży, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON