INESIS koniec serii mobile

Wygodne spodnie ze 100% bawełny!

Odziez do golfa mesk Odziez do golfa mesk - Spodnie Smar'tee męskie szare INESIS - Golf
Odziez do golfa mesk

Spodnie do golfa Smar'tee męskie INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry w golfa przez cały rok. Wygodne spodnie ze 100% bawełny!

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 59zł99 -58 %

od 24zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 01/02/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 01/02/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8339345
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
Historia produktu Spodnie Smar'tee powstały jako uzupełnienie cieszących się uznaniem klasycznych modeli: koszulki i swetra model 500. Powstały na bazie kroju "Regular". Pragnęliśmy uszlachetnić ich linię i nadać spodniom bardziej nowoczesny wygląd. Podczas produkcji spodnie są przemysłowo prane, co zapewnia wygodę i odpowiednią miękkość materiału podczas noszenia.
Interesujące detale Wybór tkaniny jest wynikiem wielu testów porównawczych. Udało nam się połączyć komfort, idealny krój i styl oraz łatwą konserwację spodni. 2 głębokie kieszenie zapewniają łatwy dostęp do piłek, tee i pitchforków.
2 kieszenie z tyłu są wpuszczone wewnątrz spodni i wykończone elegancką lamówką. 6 szlufek może przytrzymać pasek o szerokości do 4 cm.
Nasza modelka nosi... Rozmiar 44 jest odpowiedni dla mężczyzn o wzroście 1,79 cm.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o spodniach Smar'tee. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Spodnie zostały poddane testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowują pierwotny kształt i kolor. Testy są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i potwierdzają, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na całym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszej odzieży, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
OPINIE KLIENTÓW