TRIBORD

Chroni przed UV, nawet mokry!Łatwe zakładanie.

Surf_45 Żeglarstwo, Windsurfing - Spodnie UV Baby TRIBORD - Windsurfing
  • Surf_45 Żeglarstwo, Windsurfing - Spodnie UV Baby TRIBORD - Windsurfing
  • Surf_45 Żeglarstwo, Windsurfing - Spodnie UV Baby TRIBORD - Windsurfing
  • Surf_45 Żeglarstwo, Windsurfing - Spodnie UV Baby TRIBORD - Windsurfing
  • Surf_45 Żeglarstwo, Windsurfing - Spodnie UV Baby TRIBORD - Windsurfing
Surf_45

Spodnie UV surfing dla malucha TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do ochrony maluchów przed słońcem podczas zabaw w wodzie. Chroni przed UV, nawet gdy jest mokry Spodenki anty-UV do ochrony dzieci przed słońcem nawet w wodzie, gdzie odbicie promieniowania jest najsilniejsze. Szybko schnące tworzywo poliestrowe z recyklingu.

Kolor : Jaskrawy róż

Decathlon
do 19.99 -%

od

19.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
19.99 %
19.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8384483
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ochrona przeciwsłoneczna Materiał z recyklingu UPF50+. Chroni, nawet mokry. Zatrzymuje co najmniej 95% UV
Szybkie wysychanie Tkanina syntetyczna z szybko schnącego poliestru.
Łatwość konserwacji Ścieg dzianiny zapobiega zatrzymywaniu ziarenek piasku.
INFORMACJE TECHNICZNE
Chroń maluszka! System ochronny dziecka tworzy się dopiero po 3 roku życia, skóra maluszków jest niedojrzała i bardzo wrażliwa na słońce. Po takiej samej ekspozycji, skutki działania słońca są 2-3 razy silniejsze u dziecka, niż u dorosłego. Ważne jest więc, aby skutecznie ją chronić.
Chroni przed UV, nawet na mokro Tkanina odzieży anty-UV TRIBORD pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Zgodnie z normą EN-13758-2, jest to gwarancja skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana do uprawiania sportów wodnych w wodzie i na brzegu.
Domieszka drobin ceramicznych bezpośrednio do włókien materiału zapewnia trwałą ochronę, nawet po praniu.
Co oznacza UPF 50+? UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV.
Aby zapewnić zgodność z normami, materiał musi blokować co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.
Zachowania chroniące przed słońcem Pomimo iż zestaw pozwala chronić się przed słońcem, zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia, etc. muszą być brane pod uwagę.
Noszenie tego zestawu nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, regularnego picia wody, etc.
Poradnik ochrony przeciwsłonecznej http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
Właściwości termiczne i wiatr Minimalna temperatura wody zalecana dla tego krótkiego kombinezonu anty-UV noszonego osobno wynosi 22°C. Uwaga, wiatr może powodować dyskomfort, jeśli produkt jest mokry, i może dodatkowo powodować wychłodzenie ciała.
Szybkie suszenie Tkanina poliestrowa zapewnia szybkie naturalne schnięcie. Niemniej w razie wiatru zalecamy wysuszenie dziecka i ubrań ręcznikiem, aby zapobiec dreszczom.
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
85.00% Poliester, 15.00% Elastan
Zalecenia dot. konserwacji Wyprać przed pierwszym użyciem. Nie prać chemicznie.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Ograniczenia w użytkowaniu Wyłącznie osłonięte części ciała są chronione.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758-2. Przeprowadzamy testy wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).
Test Produktu Stworzony i przetestowany przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...