Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
Sprawdza się w sporcie – Decathlon
Sprawdza się w sporcie

Sprawdza się w sporcie

Skąd pewność, że sprawdzamy się w sporcie?

Bo sami jesteśmy sportowcami, sami też projektujemy nasze produkty – znamy je z pierwszej ręki. Nogi też. Wiemy więc, jak jest w sporcie naprawdę, na co dzień: że zamiast boiska czasem gracie na osiedlowym betonie, a kolano pomaga Wam dopchnąć więcej do plecaka. A to co wiemy, zamieniamy w produkty, które sprawdzają się w sporcie. Waszym sporcie.

Pewność siebie
Sprawdza się w sporcie

Zawsze może być lepiej

Ta sportowa myśl towarzyszy nam na każdym kroku. Bez przerwy szukamy innowacyjnych rozwiązań i tworzymy nowe produkty, które rewolucjonizują rynek. Tak, abyście mogli poprawiać swoje wyniki i doświadczać nowej jakości w Waszym sporcie. Przykład? Okularki pływackie 900 B-Fast Nabaiji zostały stworzone z myślą o potrzebach wyczynowych pływaków.

Okularki pływackie
900 B-FAST NABAIJI

Nasi specjaliści od pływania z pomocą francuskiego pływaka olimpijskiego Fabiena Gilot wypracowali wyjątkowe rozwiązania. Choćby mikrometryczną regulację noska i kompaktową budowę zapewniające lepszą stabilność.

FINA approved
Okularki posiadają homolgację Światowej Federacji Pływackiej FINA. Nadają się zarówno do startów jak i profesjonalnych treningów.

Szczelność i ograniczenie parowania
Na wewnętrznej stronie szkieł znajduje się specjalna powłoka zapobiegająca parowaniu. Miękkie uszczelki dopasowujące się do kształtu twarzy zapewniają lepszą szczelność.

Mikrometryczna regulacja noska
To unikatowe rozwiązanie umożliwia precyzyjną regulację rozstawu szkieł przy pomocy śrubokręta lub narzędzia zintegrowanego w tylnej klamrze.

Okulary - Fina approved
Szczelność i ograniczenie parowania
Mikrometryczna regulacja noska
Okulary

Jak wygląda droga
do
wysokiej jakości
produktów?

Kreślimy projekty 1.

Produkujemy sprzęt dla 83 sportów sygnowanych markami „by Decathlon”, czyli Quechua, Kalenji, B’Twin czy Nabaiji. Każda praca nad nowym produktem zaczyna się od szkicu na kartce papieru lub w programie graficznym. Już na starcie podejmujemy mnóstwo decyzji. Na przykład, gdzie przebiegać ma szew, jaka ma być oddychalność, ile ma ważyć, o kolorze już nie wspominając.

Szkic

Tworzymy prototypy 2.

Prototyp, czyli pierwszy model nowego sprzętu lub innowacyjnej technologii. Nie zawsze musi to być cały produkt. Czasami zaczynamy od podeszwy i znajdującego się w niej systemu lub po prostu materiału, z którego docelowo wykonany zostanie nasz plecak. Praca na tych pojedynczych elementach pozwala nam szybciej przejść do kolejnego etapu – testów.

Prototypy

Testujemy jakość 3.

Sprawdzamy, czy efekt pracy projektantów odpowiada na Wasze potrzeby. Zanim produkt trafi na półki sklepów Decathlon, testujemy m.in. czy jest gotowy na różne warunki atmosferyczne lub sytuacje z życia wzięte. Dla naszych inżynierów próby odporności kurtki na wiatr czy przyczepności obuwia to codzienność.

Jakość

Wszystko od nowa 4.

Jeśli jesteśmy zadowoleni z prototypu, to zabieramy się za testowanie gotowego produktu. W innym wypadku wprowadzamy poprawki i wracamy do początku. Jednak, nawet gdy wszystko przebiega pomyślnie, to i tak nasza praca nigdy się nie kończy. Zaraz po wprowadzeniu produktu na rynek, zakasujemy rękawy i myślimy, co zrobić, aby był jeszcze lepszy.

Sprawdza się w sporcie

Filozofia Decathlon

Sport dostępny dla wszystkich – to nasza filozofia.
Wierzymy, że każdy zasługuje na jakościowy sprzęt niezależnie od dyscypliny, stopnia zaawansowania oraz zasobności portfela.
Dlatego tworzymy sprzęt dla pasjonatów ponad 70 sportów, myślimy o początkujących i regularnych użytkownikach oraz oferujemy produkty, które zawsze są najwyższej możliwej jakości w danej kategorii cenowej. Tak, aby każdy mógł się sprawdzać w swoim sporcie.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07