Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
Sprawdza się w sporcie – Decathlon
Sprawdza się w sporcie

Sprawdza się w sporcie

Skąd pewność, że sprawdzamy się w sporcie?

Bo sami jesteśmy sportowcami, sami też projektujemy nasze produkty - znamy je z pierwszej ręki. Nogi też. Wiemy więc, jak jest w sporcie naprawdę, na co dzień: że zamiast boiska czasem gracie na osiedlowym betonie, a kolano pomaga Wam dopchnąć więcej do plecaka. A to co wiemy, zamieniamy w produkty, które sprawdzają się w sporcie. Waszym sporcie.

Pewność siebie

Rower treningowy
BIKE 500 DOMYOS

Pogoda nie sprzyja treningom? Coś nie ciągnie Cię na siłownię? Właśnie na takie sytuacje zaprojektowaliśmy ten rower – poznaj jego mocne strony!

System samozasilania
Gniazdko? Już nie musisz go szukać. Rower zamienia Twoje kilometry w potrzebną mu energię.

Czujniki dotykowe
Wyposażyliśmy w nie kierownicę, by szybko, sprawnie i w każdej chwili móc sprawdzić tętno.

Kompatybilność z apką
A konkretnie z aplikacją E-Connected, która pozwala Ci analizować swoje statystki i śledzić postępy.

Rower

Jak wygląda droga
do
wysokiej jakości
produktów?

Kreślimy projekty 1.

Produkujemy sprzęt dla 83 sportów sygnowanych markami „by Decathlon”, czyli Quechua, Kalenji, B’Twin czy Nabaiji. Każda praca nad nowym produktem zaczyna się od szkicu na kartce papieru lub w programie graficznym. Już na starcie podejmujemy mnóstwo decyzji. Na przykład, gdzie przebiegać ma szew, jaka ma być oddychalność, ile ma ważyć, o kolorze już nie wspominając.

Szkic

Tworzymy prototypy 2.

Prototyp, czyli pierwszy model nowego sprzętu lub innowacyjnej technologii. Nie zawsze musi to być cały produkt. Czasami zaczynamy od podeszwy i znajdującego się w niej systemu lub po prostu materiału, z którego docelowo wykonany zostanie nasz plecak. Praca na tych pojedynczych elementach pozwala nam szybciej przejść do kolejnego etapu – testów.

Prototypy

Testujemy jakość 3.

Sprawdzamy, czy efekt pracy projektantów odpowiada na Wasze potrzeby. Zanim produkt trafi na półki sklepów Decathlon, testujemy m.in. czy jest gotowy na różne warunki atmosferyczne lub sytuacje z życia wzięte. Dla naszych inżynierów próby odporności kurtki na wiatr czy przyczepności obuwia to codzienność.

Jakość

Wszystko od nowa 4.

Jeśli jesteśmy zadowoleni z prototypu, to zabieramy się za testowanie gotowego produktu. W innym wypadku wprowadzamy poprawki i wracamy do początku. Jednak, nawet gdy wszystko przebiega pomyślnie, to i tak nasza praca nigdy się nie kończy. Zaraz po wprowadzeniu produktu na rynek, zakasujemy rękawy i myślimy, co zrobić, aby był jeszcze lepszy.

Sprawdza się w sporcie

Bycie liderem zobowiązuje

Rozwiązania w rowerze treningowym BIKE 500 DOMYOS to dopiero początek długiej listy naszych innowacyjnych technologii. Znajduje się na niej również materiał Fresh&Black, system Dry-top czy żel Magic Jam. Czym charakteryzują się te rozwiązania? Poznaj kilka z nich lepiej i przekonaj się, że sprawdzają się w sporcie.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06