Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
Sprawdza się w sporcie – Decathlon
Sprawdza się w sporcie

Sprawdza się w sporcie

Skąd pewność, że sprawdzamy się w sporcie?

Bo sami jesteśmy sportowcami, sami też projektujemy nasze produkty - znamy je z pierwszej ręki. Nogi też. Wiemy więc, jak jest w sporcie naprawdę, na co dzień: że zamiast boiska czasem gracie na osiedlowym betonie, a kolano pomaga Wam dopchnąć więcej do plecaka. A to co wiemy, zamieniamy w produkty, które sprawdzają się w sporcie. Waszym sporcie.

Pewność siebie
Sprawdza się w sporcie

Zawsze może być lepiej

Ta sportowa myśl towarzyszy nam na każdym kroku. Bez przerwy szukamy innowacyjnych rozwiązań i tworzymy nowe produkty, które rewolucjonizują rynek. Tak, abyście mogli poprawiać swoje wyniki i doświadczać nowej jakości w Waszym sporcie. Przykład? Pływadełko Float Tube FLTB – 5 Caperlan by Decathlon, które sprawdza się podczas połowów.

Pływadełko
PŁYWADEŁKO FLOAT TUBE FLTB – 5
CAPERLAN BY DECATHLON

Wynalazek, który powstał, aby pomóc Ci dotrzeć do łowisk niedostępnych z brzegu. Nowoczesny następca tradycyjnych łódek i przyszłość wędkarstwa. Brzmi zbyt patetycznie? To spójrz, co oferuje!

Zawory Boston
Dwa w siedzisku i dwa w komorach bocznych, to dzięki nim pływadełko jest stabilne, ale nadal lekkie i łatwe w montażu oraz transporcie.

Torby Bakkan
Dokładnie trzy, w których przechowasz cały niezbędny sprzęt. Do tego uchwyt na wędkę, mata z podziałką i torba transportowa.

Ergonomiczne siedzisko
Optymalna pozycja do siedzenia to podstawa wielogodzinnego wędkowania. Poza wygodą w trakcie zabawy zadbaliśmy też o komfort transportu. Szelki na siedzisku pozwalają zachować suche plecy.

plywadelko

Bycie liderem
zobowiązuje

Rozwiązania w pływadełku Caperlan by Decathlon to dopiero początek długiej listy naszych innowacyjnych technologii. Znajduje się na niej również materiał Fresh&Black, system Dry-top czy żel Magic Jam. Czym charakteryzują się te rozwiązania? Poznaj kilka z nich lepiej i przekonaj się, że sprawdzają się w sporcie.

dry top release
mikrometryczny system regulacji
system 2 seconds easy
fresh and black
zawód seconds
zel magic jam
 • 01 Dry-top-release

  Pierwszy tego typu system na świecie. Zapobiega wlewaniu się wody przez fajkę do ust podczas pływania w małych i krótkich falach lub gdy użytkownik zbyt mocno przechyli głowę do przodu, aby podziwiać dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który w momencie zanurzenia idzie w górę fajki i zatyka jej zawór.

 • 02 Mikrometryczny system regulacji

  Wykorzystywany jest przy nosku okularów pływackich. Umożliwia precyzyjne rozstawienie szkieł za pomocą dołączonego do nich śrubokrętu lub narzędzia zintegrowanego w tylnej klamrze. System pozwala doskonale dopasować okulary do kształtu twarzy i gwarantuje pełną szczelność.

 • 03 System 2 Seconds Easy

  To nasz sposób na szybkie, trwające zaledwie 2 sekundy rozkładanie namiotu, jak również jego szybkie składanie. Wszystko dzięki samonośnej strukturze, która w bezwietrznych warunkach nie wymaga nawet wykorzystywania szpilek.

 • 04 Fresh & Black

  Innowacyjny czterowarstwowy materiał, z którego coraz częściej tworzymy namioty. Technologia Fresh odbija promienie słoneczne, czego efektem jest nawet o 17 stopni niższa temperatura wewnątrz namiotu (brak tzw. efektu sauny). Technologia Black natomiast gwarantuje 99% zaciemnienia, co sprawia, że fani kempingów mogą smacznie spać nawet w pełnym słońcu.

 • 05 Zawór Seconds

  Znalazł swoje zastosowanie w materacach kempingowych. 10-krotnie szybszy przepływ powietrza pozwala nadmuchać materac w 30 sekund!

 • 06 Żel Magic Jam

  Patent na piłkę do kosza, której nie można przebić! Zielony żel składa się z mikrocząsteczek kauczuku, które, zassane przez powietrze, wypełniają dziury i wzmacniają uszkodzone miejsca. To zmniejsza utratę ciśnienia i umożliwia dalszą grę. Piłka wytrzymuje 10 dziur o średnicy 2 milimetrów!

Jak wygląda droga
do
wysokiej jakości
produktów?

Kreślimy projekty 1.

Produkujemy sprzęt dla 83 sportów sygnowanych markami „by Decathlon”, czyli Quechua, Kalenji, B’Twin czy Nabaiji. Każda praca nad nowym produktem zaczyna się od szkicu na kartce papieru lub w programie graficznym. Już na starcie podejmujemy mnóstwo decyzji. Na przykład, gdzie przebiegać ma szew, jaka ma być oddychalność, ile ma ważyć, o kolorze już nie wspominając.

szkic

Tworzymy prototypy 2.

Prototyp, czyli pierwszy model nowego sprzętu lub innowacyjnej technologii. Nie zawsze musi to być cały produkt. Czasami zaczynamy od podeszwy i znajdującego się w niej systemu lub po prostu materiału, z którego docelowo wykonany zostanie nasz plecak. Praca na tych pojedynczych elementach pozwala nam szybciej przejść do kolejnego etapu – testów.

rower

Testujemy jakość 3.

Sprawdzamy, czy efekt pracy projektantów odpowiada na Wasze potrzeby. Zanim produkt trafi na półki sklepów Decathlon, testujemy m.in. czy jest gotowy na różne warunki atmosferyczne lub sytuacje z życia wzięte. Dla naszych inżynierów próby odporności kurtki na wiatr czy przyczepności obuwia to codzienność.

bramka

Wszystko od nowa 4.

Jeśli jesteśmy zadowoleni z prototypu, to zabieramy się za testowanie gotowego produktu. W innym wypadku wprowadzamy poprawki i wracamy do początku. Jednak, nawet gdy wszystko przebiega pomyślnie, to i tak nasza praca nigdy się nie kończy. Zaraz po wprowadzeniu produktu na rynek, zakasujemy rękawy i myślimy, co zrobić, aby był jeszcze lepszy.

tkanina
Sprawdza się w sporcie

Filozofia Decathlon

Sport dostępny dla wszystkich – to nasza filozofia.
Wierzymy, że każdy zasługuje na jakościowy sprzęt niezależnie od dyscypliny, stopnia zaawansowania oraz zasobności portfela.
Dlatego tworzymy sprzęt dla pasjonatów ponad 70 sportów, myślimy o początkujących i regularnych użytkownikach oraz oferujemy produkty, które zawsze są najwyższej możliwej jakości w danej kategorii cenowej. Tak, aby każdy mógł się sprawdzać w swoim sporcie.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08