TRIBORD

Stanik na każdy rodzaj fal

Stanik ANA ONTARIO

Przeznaczenie: dla kobiet do regularnego uprawiania sportów wodnych. Góra kostiumu kąpielowego typu stanik. Ładny dekolt, plecy mocno odsłonięte. Szeroki, elastyczny pasek pod biustem zapewnia stabilność podczas użytkowania, niezależnie od wielkości fal.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8357701
INFORMACJE TECHNICZNE
Budowa ciała Stanik Ana z mocno odsłoniętymi plecami zapewnia swobodę ruchów! Idealny podczas wiosłowania na surfie lub stand up paddle, gdzie ramiona są nieustannie w ruchu. Elastyczne wykończenia zapewniają doskonałą stabilność podczas użytkowania niezależnie od siły fal. Ten stanik bez fiszbin, który dostosowuje się do każdej sylwetki, można nosić pod neoprenową pianką.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON