DOMYOS koniec serii mobile

Wchłaniający wilgoć stanik z wkładkami

Fitness_6 Fitness_6 - Stanik CONFORT+ BRA PAD DOMYOS - Fitness
Fitness_6

Stanik fitness CONFORT+ BRA PAD DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do fitnessu (zajęcia o niedużym natężeniu: joga, stretching , pilates, wzmacnianie mięśni). Stanik wchłania wilgoć dzięki specjalnemu materiałowi (połączenie bawełny, poliestru, elastanu). Dekolt w literę V i zintegrowane wkładki to lepsze trzymanie. Ramiączka w kształcie litery X.
Rozmiar
Ocen użytkowników
Decathlon
do 39.99 -63%

od

14.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 03/11/2016 do

* Cena od 03/11/2016 i do wyczerpania zapasów!
39.99 %
39.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8352419
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Odprowadzanie wilgoci Zalety syntetycznego materiału w bawełnianej tkaninie.
Podtrzymywanie biustu O 22,2% zmniejsza wstrząsy w porównaniu z klasycznym biustonoszem (umiark akt)
INFORMACJE TECHNICZNE
Stanik do zajęć sportowych o niedużej intensywności: Ten stanik jest odpowiedni do sportów typu fitness o niedużym natężeniu (ATB, joga , gimnastyka...). Jest lepiej dopasowany do niewielkiej wielkości biustów. Zintegrowane wkładki w dole stanika utrzymują go na miejscu.
Dlaczego należy nosić sportowy biustonosz? Podczas zajęć sportowych biust jest poddany na dużo większym wstrząsom niż na co dzień. W zależności od wysiłku i wstrząsów, jego waga może zwiększyć się 3 - 5-krotnie.
Tymczasem 59% kobiet uprawiających sport nosząc klasyczny biustonosz nie zapewnia sobie wystarczającego podtrzymania biustu (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short).
Sportowy biustonosz ogranicza ruch biustu, a przez to i wstrząsy przez biust odczuwane.
Zdrowie biustu Bez względu na rozmiar biustu, wstrząsy rozciągają skórę i wiązadła. Bez odpowiedniego podtrzymania biustu może pojawić się ból lub przedwczesne zwiotczenie skóry.
Także zbyt mocne trzymanie biustu ma także negatywne skutki: trzymanie musi być dopasowane do rozmiaru biustu i intensywności odczuwanych wstrząsów.
Celem tego działania jest ochrona biustu bez ingerowania w naturalny ruch piersi.
Jak jest opracowywana bielizna sportowa DOMYOS? Nasze modele zostały opracowane tak, by optymalizowały komfort noszenia i zapobiegały problemom zdrowotnym:
* nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne)
* minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia)
* wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia).
W jaki sposób testowana jest bielizna DOMYOS? Nasze wszystkie produkty są poddawane w naszych laboratoriach testowi na trzymanie biustu (pomiar zmniejszenia przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej)
Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii 1 do 5.
Nasze sportowe biustonosze gwarantują spadek przyspieszenia od minimum 10% (1 poziom) do ponad 50% (5 poziom).
Modele sklasyfikowane na 1 poziomie przeznaczone są do zajęć o niedużym natężeniu; 3 poziom przeznaczony jest do umiarkowanego natężenia, 5 - do dużego natężenia.
Jakie trzymanie dobrać do mojej aktywności sportowej? Dopasuj model z odpowiednim poziomem trzymania biustu do Twojej aktywności sportowej: o niedużym natężeniu (chodzenie, joga, pilates, stretching), umiarkowanym (gimnastyka, taniec) lub dużym (trampolina, step, trening cardio). Zalecamy odpowiednio dopasować trzymanie do rodzaju treningu: nie wybieraj stanika do treningu o dużym natężeniu, jeśli nie uczęszczasz na takie zajęcia (trzeba zapewnić biustowi jak najbardziej naturalny ruch)
SKŁAD / PORADY
Skład Materiał zewnętrzny: 34% bawełna, 3% elastan, 20% lyocell, 35% poliester. Materiał wewnętrzny: 74% poliester, 26% elastan.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON